RTX 3070 sistem nasıldır?

Sistem elinize ulaştı mı? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Salı günü sipariş verdim hala elime ulaşmadı çarşamba günü ulaşaçağını tahmin ediyorum.
Selam, ben de ayni sistemi ozellestirerek, guc kaynagi, SSD, kasa gibi bazi degisiklikler yaparak aldim ayni yerden. Stok sorunu oldugu için ugrasmamak mantikli geldi. Gigabyte Gaming OC ekran kartlarini hazir sistemler disinda satmadiklari için stok sorunu olmuyor. Sistemin gucu, islemcisi cart curt goreceli kisiye gore degisir tabii fakat bu kasayi ozellestirerek almak su an bence mantikli, farkli yerlerle kiyasladigimda hem fiyat olarak hem de dandik PSU, kasa, anakart vs. kullanmak zorunda birakmamasi da buyuk bir arti bence. 4 gun sonra kargoladilar bilgisayari, kargoda zarar gormemesi için ekran kartini sabitlemislerdi. Forumda pek aktif degilim basligini gorunce 2 hafta once ayni ikilemi yasadigim için yardimci olmak istedim.

Sizinkinin özellikleri neler neyi özelleştirdiniz acaba ?

Salı günü sipariş verdim hala elime ulaşmadı çarşamba günü ulaşaçağını tahmin ediyorum.

Sizinkinin özellikleri neler neyi özelleştirdiniz acaba?

PSU(RM750 gold) ve kasayi Corsair(icue220t) yaptim, anakart olarak B550 Tomahawk(msi) sectim bir de SSD'yi Samsung 970 EVO 1TB yaptim. Onun disinda bir degisiklige gerek duymadim.

Ayrica RAM'leri degistirdim 32 GB G.Skill ile, cok onemli bir detay degil ama yazmayi unutmusum.

Yeni konular

Geri
Yukarı