RTX 3070 sistem önerisi

ceviroglum

Femtopat
Daha fazla  

Fiyatları birbiriyle neredeyse aynı. Arada detay fark var gibi duruyor. O yüzden sizlere sordum. Sizce hangisi almak daha mantıklı?

Fiyatları birbiriyle neredeyse aynı. Arada detay fark var gibi duruyor. O yüzden sizlere sordum. Sizce hangisi almak daha mantıklı?

Bunu almak daha mantıklı, kasası çok daha kaliteli ve büyük. Diğerinin sadece anakartı daha iyi ancak arada çok fark olmadığı için (birisinin mATX diğerinin ATX olması dışında), kasanın daha kaliteli ve büyük olması daha çok işinize yarar.

Merhaba aldiniz mi acaba?

Merhaba aldiniz mi acaba?

Evet. Çok fazla oyunda deneme fırsatım olmadı ama şu an için memnunum. God of War Ultra ayarlarda rahat bir şekilde oynanabiliyor. Herhangi arızalı ürün yoktu. Sadece ekran kartını ayrı yollamışlardı onu takıp çalıştırdım. Aynı zamanda Windows 11 kurulu gelmişti fakat ürün anahtarsız bir şekilde. (zaten FreeDOS bir şekilde almıştım)
Aldığım fiyat 22.500 TL.

BEN MESUT ÇEVİK SİSTEMİNİ TUF EKRAN KARTLI + 750W PSU İLE 2 AY ÖNCE ALMIŞTIM 20k ya. GOW zaten ultra ayarlarda oynatır onda bir problem yok, önemli olan bu sistemden gerekli performans ve fps alabiliyor musunuz? Benim pc yarım satte, son dönemde 10 dakikada bir, crash veriyordu, geri yolladım. Daha sonra geri geldiğinde crash sorunu olmadı ama fps değerlerim olması gerekenden düşük. CS GO da low ayarlarda ortalama 330-350 fps alıyorum ki bu çok düşük bir değer. BF1 de ultra da 115-120 fps alıyorum yine düşük.

Benim tavsiyem bundan sonra alacaklar tek tek toplasın parçaları, en azından içiniz rahat olur. Bana pc ilk geldiğinde doğru düzgün wifi bile algılamıyordu.

Evet. Çok fazla oyunda deneme fırsatım olmadı ama şu an için memnunum. God of War Ultra ayarlarda rahat bir şekilde oynanabiliyor. Herhangi arızalı ürün yoktu. Sadece ekran kartını ayrı yollamışlardı onu takıp çalıştırdım. Aynı zamanda Windows 11 kurulu gelmişti fakat ürün anahtarsız bir şekilde. (zaten FreeDOS bir şekilde almıştım)
Aldığım fiyat 22.500 TL.

Benimde henüz kargolanmadı bakalım bekliyorum. Genel amacım CS oynamak, hikayeli oyunlar oynadığımdada beni üzmesin yeterli :)

Yeni konular

Geri
Yukarı