RTX 3070 sistem toplama

Bütçe
30 35 bin
Merhaba ben RTX 3070 ve Ryzen 5600 X'in oldugu bir PC toplamak istiyorum, onerebileceginiz parcalar var mi? En az 2 TB olmasi sart sectigim seyler birbirine uyar mı bilmiyorum, yardimci olursaniz sevinirim.
30-35 bin TL'ye bunları mı istiyorsunuz? Ciddi mi? O paraya 4070 sistem var.

3070 ve 5600X güncel olarak alınması en saçma parçalar bu arada.

Merhaba ben RTX 3070 ve Ryzen 5600 X'in oldugu bir PC toplamak istiyorum, onerebileceginiz parcalar var mi? En az 2 TB olmasi sart sectigim seyler birbirine uyar mı bilmiyorum, yardimci olursaniz sevinirim.

Hocam şöyle bir sistem var bu fiyata alınabilecek en iyi sistemlerden biri. Depolamayı 2TB yapmak isterseniz biraz bütçe aşıyor ama bütçenizi ayarlayabilirseniz bunu almalısınız bence. Yine de almadan önce tekrar konu açın 30-35k bütçe sistem diye daha iyileri çıkar belki.

Hocam şöyle bir sistem var bu fiyata alınabilecek en iyi sistemlerden biri. Depolamayı 2TB yapmak isterseniz biraz bütçe aşıyor ama bütçenizi ayarlayabilirseniz bunu almalısınız bence. Yine de almadan önce tekrar konu açın 30-35k bütçe sistem diye daha iyileri çıkar belki.
37K’ya 4070Tİ var hocam. Sistem bitmeden bu sistem alınabilir buralara çıkılabiliniyorsa.

Bu sistemin bileşenleri çok kötü, 4070 Ti 650 W PSU ile mi beslenecek? Yukarıdaki arkadaşın attığı itopyanın sistemi kaliteli parçalardan oluşuyor, alınacaksa o alınsın. 4070 seviyesine çıkılıyorsa 2 k monitör temin etmek gerekir.

Ben olsam İtopya’dan kazık yemez 4070Tİ’ımı alır kaçar giderdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı