RTX 3070 sisteme güç kaynağı önerisi

Sen ne önerirsin hocam bana.

1600 TL bütçeye pek önerilecek bir şey yok 1 1.5 ay öncesinde High Power'ın 750W 80+Bronze ürünü vardı 1300 TL'ye zamlanmış şu an bulabilir miyim bilmiyorum ne kadar olduğunuda bilmiyorum Amazon.com.tr 150 TL üstüne eklerim diyorsan bu bütçeye daha önerebileceğim başka bir ürün cidden yok.

1600 TL bütçeye pek önerilecek bir şey yok 1 1.5 ay öncesinde High Power'ın 750W 80+Bronze ürünü vardı 1300 TL'ye zamlanmış şu an bulabilir miyim bilmiyorum ne kadar olduğunuda bilmiyorum Amazon.com.tr 150 TL üstüne eklerim diyorsan bu bütçeye daha önerebileceğim başka bir ürün cidden yok.
hocam çıkabiliyorum şuan üstüne önerebilirsin

Hocam marka iyi midir tieri nedir şimdi siparişini vereceğim sana güvendim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu fiyata en iyi ürünlerden diyebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu fiyata en iyi ürünlerden diyebilirim.
siparişi verdim hocam teşekkür ederim umarım pişman etmez

Siparişi verdim hocam teşekkür ederim umarım pişman etmez.

Pişman olmazsın rahat ol zaten 5 6 senelik garantileri oluyor sanırım Amazon biraz geç getirebilir ürününü Prime üyeliğin varsa 2 3 iş gününde geliyor galiba ama normalde nasıl bilmiyorum teslimat biraz geç gelebilir ama seni üzcek bir ürün değil kendim alacaktım daha sonra bütçemden biraz arttırıp Gold FSP aldım.

Geri
Yukarı