RTX 3070 sisteme monitör önerisi

Bütçe
4000-6000 TL

Sıpa Getti

Decapat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i5-5200u CPU 2.20GHz
İntel HD Graphics 5500
8 GB RAM
Liteon İt lcs-128l9s-Hp SSD
Hp Elitebook 840 G2
Son düzenleyen: Moderatör:
3 haftadır senin olduğun durumdayım. Kendime 2K monitör arıyorum. RTX 3070 sahibiyim. IPS panel olmasına özellikle dikkat ediyorum. En ucuza bulabildiğim f/p kronik sorunu olmayan monitör kesinlikle Asus Tuf Gaming VG27AQ. İncelemenizi öneririm. Şu anda 7 bin TL'ye bulabilirsiniz.
6 bin TL altında kronik sorunu olmayan 2K monitörler çok çok az. Olanların da incelemesi yok.

3 haftadır senin olduğun durumdayım. Kendime 2K monitör arıyorum. RTX 3070 sahibiyim. IPS panel olmasına özellikle dikkat ediyorum. En ucuza bulabildiğim f/p kronik sorunu olmayan monitör kesinlikle Asus Tuf Gaming VG27AQ. İncelemenizi öneririm. Şu anda 7 bin TL'ye bulabilirsiniz.
6 bin TL altında kronik sorunu olmayan 2K monitörler çok çok az. Olanların da incelemesi yok.
Aynı monitörün vaqz olan modelini kullanıyorum 6.500 tlye almıştım çok memnunum. Ben bu arkadaşa dell olan önermiştim ama fiyat olarak attığınız bu monitör gayet iyi ve alınır tavsiye ederim, bu monitörler stoklara tekrardan yeni girdi yoksa bulunmuyordu, stokları çabuk eriyor ve stok biterse tekrardan bu fiyattan girmez. Alacaksanız acele edin derim.

O bütçede adamakıllı QHD monitör yok. Düzgün bir QHD monitör için en az 7000-8000 vermeniz gerekiyor hocam. Önerim ise 1080p olacak, öneririm.

İlla alınacaksa da bu model alınabilir gibi. @P R O F O U N D hocam daha fazla öneri yapacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı