RTX 3070 Suprim X vs Gaming X Ti

Bunu araba modelleri üzerinden anlatmak daha kolay. Şöyle düşün; arabaların farklı farklı paketleri ve modelleri olur. Atıyorum spor paket, konfor paket vs vs, modellerin de kendi içinde ayrımları olur atıyorum A model B modele göre daha geniştir, daha rahattır vs vs. 3070Ti gaming x, aynı marka iki araçtan daha üst model olup daha düşük pakete sahip olan bir araç gibi senin attığın karşılaştırmada, 3070 suprim x ise aynı marka iki araçtan daha alt model olup daha donanımlı bir pakete sahip olan araç gibi. Bir nevi M paket BMW 1 serisi ile düz paket BMW 3 serisi kıyaslamak gibi.
Anladım kanka teşekkür ederim :D

Arkadaşlar yine partizanlık yapmış 3070 ve 3070ti arasında net bir fark asla yok kardeşim zaten karşılaştırma videolarında bunu net bir şekilde görebilirsin 5 fps fark için 10 bin tl daha fazla para vereceksen sen bilirsin hatta asus rog modellerde 3070 ti güç kısdı 1875 mhz oc verdi 3070 1930 mhz bu değer onun dışında ratracing ve dllss çekirdeklerinde de azalmaya gitti bu arkadaşlar neye göre 3070 ti kat be kat üstün filan diyor anlamıyorum tek fark 3070 gddr6 3070ti gddr6x. Şimdi 5 fps için 10 bin TL değer mi sen düşün ?
Fiyatlarını hemen yazayım asus rog strix 3070 15 bin tl şuan 3070 ti ise 30 bin tl şimdi sen düşün ?
Aralarında dağlar kadar fark var, tabii ki Ti modeli.
"DAĞLAR KADAR" farkı benimle paylaşabilir misin acaba çok merak ettim
Sana tavsiyeme gelecek olursak asus rog strix 3070 oc edition alman müthiş bir kart suprim x den soğutma ve sağlamlık olarak önde keza aynı sınıf kartlar emin ol pişman olmazsın :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı