RTX 3070 Ti için 650W PSU yeter mi?

Nvidia`nin daha iyi oldugunu dusunuyorum pek cok alanda RTX olsun DLSS olsun AMD`ye yanasmiyorum pek. ve bu islemci ve ekran kartinin sifiri 30`u geciyor.
Çünkü 9900K yıllar önce üretimden kalktı. Stokta kalanlar da pahalıdan satılıyor. Yoksa çok daha ucuza çok daha güçlü ve güncel işlemciler alınır.

Ayrıca RTX AMD'de de var. DLSS rakibi olarak da FSR 2.1 var.

Bu fiyata 12400 ve 3070ti'lı sistem alırsınız. 12400 de zaten 9900k dan daha iyi bir işlemci.

sistem testlerine
Çünkü 9900K yıllar önce üretimden kalktı. Stokta kalanlar da pahalıdan satılıyor. Yoksa çok daha ucuza çok daha güçlü ve güncel işlemciler alınır.

Ayrıca RTX AMD'de de var. DLSS rakibi olarak da FSR 2.1 var.
Bu fiyata 12400 ve 3070ti'lı sistem alırsınız. 12400 de zaten 9900k dan daha iyi bir işlemci.
sistem testlerine baktigimda baya iyi bir performans gordum i9 9900k ve rtx 3070ti icin.

Görürsün ama 12400'ün daha iyi olduğunu değiştirmiyor ki bu.
Yani benim dusundugum sistemin pahali oldugunu dusunuyorsunuz. bakiyorum attiginiz seylere onlar da baya pahali sifirlari. RTX 3080`li sifir toplayabilirsiniz o fiyata diyorsunuz ama mumkun degil boyle bir sey. En ucuzu 20k zaten kartin fiyati.

Yani benim dusundugum sistemin pahali oldugunu dusunuyorsunuz. bakiyorum attiginiz seylere onlar da baya pahali sifirlari. RTX 3080`li sifir toplayabilirsiniz o fiyata diyorsunuz ama mumkun degil boyle bir sey. En ucuzu 20k zaten kartin fiyati.
3080 arada bir 15k altına düşen bir kart o zamanlarda yakalarsanız rahat toplarsınız.

Geri
Yukarı