RTX 3070 Ti önerisi

Bütçe
15000

Kasv4

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Daha önce Gigabyte Aorus 2070 Super vardı ve aşırı memnundum. Daha sonra 3 ay iş için il dışına çıktım ve bu süre içerisinde ekran kartını yenilemeyi düşündüm ve 2070 Super'i sattım. Şimdi 3070 Ti almayı düşünüyorum ama marka konusunda aşırı kararsız kaldım. Normalde ASUS STRIX'den başka ekran kartı kullanmam ama malum fiyatları belli onunda bir de araştırdığım kadarı ile Aorus STRIX'e göre daha performanslıymış. Sizin marka önerileriniz ne olur acaba? Detaylı şekilde anlatırsanız sevinirim cidden.

AMD kartlara karşı bir ön yargım var hani pek düşünmüyorum önerecek olacak arkadaşlar için söyleyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
TUF serisi olabilir. ROG kadar ihtişamlı değil fakat soğutma anlamında yakın performans sergiliyorlar.

Ben kişisel olarak Gigabyte kart tercih etmemeye çalışıyorum. MSI Gaming X veya Z serisi de önermem 3000 serisinde. Bulabilirsen EVGA tercih edilebilir.

Aorus çok güzel bir modeldir. Ancak o da pahalıdır. Bütçeniz nedir hocam?

Yani bütçem en fazla 16-17 olabilir. Ayrıca 2. el de bakıyorum hani tüm önerilere açığım sadece en üstün modeli arıyorum diyebilirim.
EVGA RTX 3070 Ti FTW3 Ultra
çok memnunum. Kart en yoğun kullanımda dahi 65 derece civarlarında çalışıyor üstelik OC haliyle.
Evga hiç kullanmadım nasıldır hiç fikrim yok valla.
Başka fikri olan yok sanırım 🥺

Son düzenleme:

Geri
Yukarı