RTX 3070 Ti R5 5600X sistem nasıldır?

Atın hocam size zahmet olmazsa bakalım
Aynı fiyata gigabyte eagle oc var ancak colorful markasını çok sevdiğim için bunu attım. Tabi gigabyte daha yaygın ve bilindik bir marka olduğu için daha mantıklı olur.

Benim attığıma bakın kalan para ile monitör, SSD, RAM gibi şeylerden alabilir ayrıca RX 6800 XT 3070 Ti'den daha üstün bilginiz olsun.

Söyledim kendisine NVIDIA ekran kartı istiyor.

Benim attığıma bakın kalan para ile monitör, SSD, RAM gibi şeylerden alabilir ayrıca RX 6800 XT 3070 Ti'den daha üstün bilginiz olsun.

Kendisine ilettim 3070 Ti konusunda ısrarcı.

AMD oyun içindir NVIDIA iş için R5 5600X e gerek yok fiyatını hak etmiyor R5 5600 yeter 16 GB RAM de yeter gidin R5 5600'a güzel bir sıvı soğutma alın OC yaparsanız güzel bir performans verir.

Aynı fiyata varken 3070 Ti bence mantıksız ben olsam 6800 XT alırdım 16 GB VRAM çok büyük bir avantaj ve oyun konusunda daha üstün ama son karar arkadaşınızın.

16 GB RAM'ı olamayan adamlar var adam hala RTX3070 Ti diyor. Eğer RT teknolojisine takıldıysa merak etmesin fidelity gibi teknolojiler var ayrıca AMD kartlarda RT teknolojisi açabilir.

Aynı fiyata varken 3070 Ti bence mantıksız ben olsam 6800 XT alırdım 16 GB VRAM çok büyük bir avantaj ve oyun konusunda daha üstün ama son karar arkadaşınızın.

16 GB VRAM ilen napacak acaba oyunda?

RT CUDA çekirdeğine bağlı RT yok değil daha az performanslı o kadar gine açabilir.

Geri
Yukarı