RTX 3070 Ti sistem 19.999TL!

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistem bu arkadaşlar. Fiyatını cidden güzel ve mantıklı buldum. Kasanın önü mesh yapıda ve kullanılan Power Supply kaliteli bir model.
İncelemesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam emin misiniz fiyatın 3/4ü zaten güzel orta derece bir 3070 Ti parası ben pek güvenemedim indirim de bir yere kadar.

Site güvenilir.

Sistem bu arkadaşlar. Fiyatını cidden güzel ve mantıklı buldum. Kasanın önü mesh yapıda ve kullanılan Power Supply kaliteli bir model.
İncelemesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sistemde kullanılan PSU ve kasa pek kaliteli gelmedi ama kaliteli demişsiniz, Rampage'in bu modeline niye kaliteli dediniz? Bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın.

Site güvenilir.

Hocam sistemde kullanılan PSU ve kasa pek kaliteli gelmedi ama kaliteli demişsiniz, Rampage'in bu modeline niye kaliteli dediniz? Bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın.
Kasa pek kaliteli olmasa da önü mesh yapıda. Hava sirkülasyonu iyi olur yani. PSU zaten güvenilir bir ünite.

Yeni konular

Geri
Yukarı