RTX 3070 Ti sistem nasıldır?

3 bin lira daha koyarsan bunu öneririm Rx 6800.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim fakat AMD ekran kartı almak istemiyorum. NVIDIA daha iyi olacaktır. NVIDIA ekran kartına sahip bir sistem tavsiye edebilir misiniz yoksa bu sistem iyi midir?

Kesinlikle almayın. 8 GB VRAM'e bu kadar para verilmez.
Bu fiyat civarlarında tavsiye edebileceğiniz başka bir sistem var mı acaba?

Tavsiyeniz için teşekkür ederim fakat AMD ekran kartı almak istemiyorum. NVIDIA daha iyi olacaktır. NVIDIA ekran kartına sahip bir sistem tavsiye edebilir misiniz yoksa bu sistem iyi midir?
Bence nvidia tarafında ya 3060 12 yada 3080 ve üstüne para verilir.

Katılıyorum.

Neye karar verdiniz acaba?

Sizin attığınız RX 6800'lü sistem daha mantıklı geldi. AMD ekran kartlarında ısınma vs. sıkıntılar var diyorlardı NVIDIA teknoloji olarak vs. daha ileride bunlar sıkıntı çıkartır mı? Bir de bu sistem 1080P'de darboğaz yapar mı? Sonuç olarak 2-3 sene sonra bu kartlar 1080P kartı olacak.

Sizin attığınız RX 6800'lü sistem daha mantıklı geldi. AMD ekran kartlarında ısınma vs. sıkıntılar var diyorlardı NVIDIA teknoloji olarak vs. daha ileride bunlar sıkıntı çıkartır mı? Bir de bu sistem 1080P'de darboğaz yapar mı? Sonuç olarak 2-3 sene sonra bu kartlar 1080P kartı olacak.
Bu rx 6800 Msi Gaming z trio testleri izleyebilirsin. Ben izlediğimde zar zor fanı çalıştırıyordu. 1080pde herşey ultrada ve fsrda çok az bir darboğaz olabilir pek emin değilim.

Geri
Yukarı