RTX 3070 Ti sisteme kasa önerisi

Tamam ETX-750'ye baktım, Sama Forza Gold ve Vivo 24K gibi PSU'larda çok benzer platformlar, tamamen aynı değil kapasitör konusunda daha düşük seviye kapasitörler kullanıyormuş.

Kısaca hemen değiştirmelik değil, elde varsa kullanılır yani ama çok da iyi bir ünite değil. En azından beklendiği gibi birtakım sorunlar baş göstermeyecektir yani.
1 2 ay içinde o ekran kartı PSU'yu yamultur bence, dandik kapasitörler ve voltaj kontrolcüsündeki dirençleri çabuk yoracaktır, şahsen elimde olsa yükse sokmazdım o donanımlar ile.

1 2 ay içinde o ekran kartı PSU'yu yamultur bence, dandik kapasitörler ve voltaj kontrolcüsündeki dirençleri çabuk yoracaktır, şahsen elimde olsa yüke sokmazdım o donanımlar ile.

Kullandığı kapasitörler Teapo'dan, Corsair RM serisi de bu markadan kullanıyor, yamulacak türden değil.

Tamam ETX-750'ye baktım, Sama Forza Gold ve Vivo 24K gibi PSU'larda çok benzer platformlar, tamamen aynı değil kapasitör konusunda daha düşük seviye kapasitörler kullanıyormuş.

Kısaca hemen değiştirmelik değil, elde varsa kullanılır yani ama çok da iyi bir ünite değil. En azından beklendiği gibi birtakım sorunlar baş göstermeyecektir yani.
Ne patlayacak türden bir Everest PSU ne de yerlere göklere sığmayacak türden Everest bir PSU. Buna benzer markaların çöp PSU'larını gördüğümüz için bu ürün şaşırttı. İdare eder diyelim o zaman. 🙂

Geri
Yukarı