RTX 3070 Türkiye'de satışta

QP'de ASUS'lar yoktu eklenmiş fiyatları girilmiş henüz stokta yok gözüküyor. Olması gereken fiyatlar bunlar işte. QP'ye güvenim tam aslında umarım yanıltmazlar beni de bu fiyatlardan satışa koyarlar. Eğer bu fiyatlardan çıkarsa sağda solda fiyatına bakmadan alacağım tek firma olacak. Başka yerden alışveriş yapmam.

Bu da OC Edition:

Buda Strix Modeller:

QP'de ASUS'lar yoktu eklenmiş fiyatları girilmiş henüz stokta yok gözüküyor. Olması gereken fiyatlar bunlar işte. QP'ye güvenim tam aslında umarım yanıltmazlar beni de bu fiyatlardan satışa koyarlar. Eğer bu fiyatlardan çıkarsa sağda solda fiyatına bakmadan alacağım tek firma olacak. Başka yerden alışveriş yapmam.

Bu da OC Edition:

Buda Strix Modeller:

Yarın öğleden sonra satışa çıkartacaklarını dün canlı destek kısmında sorduğumda belirtmişlerdi.

Yarın öğleden sonra satışa çıkartacaklarını dün canlı destek kısmında sorduğumda belirtmişlerdi.
Valla bi arkadaş demişti kerizleri silkeliyorlar diye. İtopya, İncehesap güzel yoldular milleti. Yarın öğleden sonra satışa çıkacaksa bu fiyatlardan geleceği belli oldu. İtopya kesinlikle bitmiştir benim için.

Asus dual oc edition ile normal dual modeli ile arasında gerçekten 300tl lik fark olur mu ? Yada 3 fanlı modeller ile binlerce liralık fark olması mantıklı mı ? Performansı etkiler mi ?

OC olanlar arasında 3-5 FPS fark oluyor. Öyle çok abartı bi fark olmuyor. Değer mi kendiniz karar verebilirsiniz. Şu da var alıp kendiniz OC ederek küçük bi miktar aynı değerleri yakalabilirsiniz. 3 Fanlı modeller soğutma bakımından daha üstün oluyorlar. Ama referans tasarımın testlerine baktım hep 70 derece üzerine dahi çıkmıyor kaldı ki ASUS veya MSI soğutmalarına yakın bile değiller. 2 Fanlı modeller rahatlıkla tercih edilebilir kart fazla ısınmıyor.

Ek olarak 1050 Ti alırken de vardı Gaming Model ve normal model olarak fiyat farkı vardı ve aralarında 2-3 FPS vardı. Normal versiyon aldım Gaming değil. Sıcaklık değerlerim ise 61-62 derecelerde 3 sene geçti üzerinden hala aynı değerlerde. 2-3 FPS için o fiyat farkını ödemedim şahsen.

Valla bi arkadaş demişti kerizleri silkeliyorlar diye. İtopya, İncehesap güzel yoldular milleti. Yarın öğleden sonra satışa çıkacaksa bu fiyatlardan geleceği belli oldu. İtopya kesinlikle bitmiştir benim için.
Fiyat güncellenir mi bilmiyorum. Ben soruduğum zaman Asus serisi yoktu. Fiyat ne zaman açıklanır diye sorduğumda satışa çıktığı zaman açıklanır demişlerdi.

Fiyat güncellenir mi bilmiyorum. Ben soruduğum zaman Asus serisi yoktu. Fiyat ne zaman açıklanır diye sorduğumda satışa çıktığı zaman açıklanır demişlerdi.
Diğer modellere baktığımda bunlar hariç fiyatları 0 gözüküyor. Sanmıyorum ama bakalım. QP'de güvenimizi boşa çıkartmaz umarım.

Sen de mi Sinerji!

sinerji.png

Yeni konular

Geri
Yukarı