RTX 3070 ve i5-12600K sisteme 750W PSU uygun mu?

Gayet iyi bir marka.

Diğer parçalar da o ekran kartına ve işlemciye hiç yakışmış mı 😅
Hocam parçaların hangisinde masraftan kısmışım onu anlamadım, laf yesem yesem bir anakarttan yerim herhalde 😅.

Hocam parçaların hangisinde masraftan kısmışım onu anlamadım, laf yesem yesem bir anakarttan yerim herhalde 😅.
Ya normalde 3060 lı bişey yapacaktım da psu yu ona göre aldım işlemciyi de düşük alacaktım. İşte içime kurt düştü değiştirsem mi diye psu yu yani sadece psu dan kıstım😀
Para harcamak istemezseniz elinizdeki PSU'da idare eder ama attığım Coolzero ve Performance GD+ çok daha kaliteli PSU'lar.
Coolzero aldım teşekkürler
Element BR kendi klasmanında güzel bir PSU, ama şuna da bakabilirsin. Hazır bütçem varken ben Element BR tercih etmezdim.

Sharkoon SS COOLZERO 750W modüler güç kaynağı - Hepsiburada

High Power'in çok sağlam 750W Super GD'si de var, indirime girerse ona da göz atabilirsin. 1500 TL vermek istemiyorsan COOLZERO'da gayet güzel bir güç kaynağı. Performance GD karşısında modüler olması büyük artı.

Zamanında COOLZERO 1400-1700 TL seviyelerindeydi, bu kurda 1150 TL onun için iyi fiyat.

Son düzenleme:
Ya normalde 3060'lı bir şey yapacaktım da PSU'yu ona göre aldım işlemciyi de düşük alacaktım. İşte içime kurt düştü değiştirsem mi diye PSU'yu yani sadece PSU'dan kıstım😀

Hayırlı olsun.

Bu arada elimdeki psu yu iade edebiliyor muyum 1 ay geçti aradan, edemiyorsam aldığım fiyata satıyorum 650 TL jelatini üstünde ilgilenen olursa

Bu arada elimdeki PSU'yu iade edebiliyor muyum 1 ay geçti aradan, edemiyorsam aldığım fiyata satıyorum 650 TL jelatini üstünde ilgilenen olursa

Şansınızı deneyin ama 14 günden fazla geçtiği için iade almazlar büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı