RTX 3070 ve Ryzen 7 5800X darboğaz yapar mı?

Yasaklı site
2K'da ekran kartını %10 darboğaz yapacaktır. Bu da darboğaz sayılmaz gayet iyi çalışır.

1610982437900.png

Peki bu iyi bir şeçim olur mu ?
Dostum herkesin dediğine bakma bu siteden kontrol et. Ben bakmıştım. Ryzen 5 5600X-RTX 3070 ile %5.3 darboğaz yapar diyor. Sen de 5800X için bak. Daha düşük olacağına inanıyorum. %10 diyenler neye dayanarak yazıyor bilmiyorum.

Son düzenleme:
Dostum herkesin dediğine bakma bu siteden kontrol et. Ben baktım, Ryzen 5 5600X RTX 3070 ile %5.3 darboğaz yapar diyor. Sen de 5800X için bak. Daha düşük olacağına inanıyorum. %10 diyenler neye dayanarak yazıyor bilmiyorum.

Sen neye dayanarak %5 darboğaz var diyorsun bende onu bilmiyorum dostum. Bu işlemci ile bu ekran kartı darboğaz yapmaz. Saçma sapan sitelerden bilgi toplayıp insanlara yanlış şeyler söylemeyin. RTX 3080 videosunu koyuyorum. Ona bile 1080p de darboğaz yapmayan işlemci 3070'e mi yapacak?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen neye dayanarak %5 darboğaz var diyorsun bende onu bilmiyorum dostum. Bu işlemci ile bu ekran kartı darboğaz yapmaz. Saçma sapan sitelerden bilgi toplayıp insanlara yanlış şeyler söylemeyin. RTX 3080 videosunu koyuyorum. Ona bile 1080p de darboğaz yapmayan işlemci 3070'e mi yapacak?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de yapmadığını biliyorum YouTube test videolarını da izliyorum fakat elle tutulur bir kaynak olarak yazmak istedim. Yukarıda %10 darboğaz yapar diyenler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı