RTX 3070 veya RX 6700 XT karta 1080p monitör alınır mı?

6600, 6600XT kullandım şu anda da 6700XT kullanıyorum 1 kere driver hatası aldım onda da bir şey olmadı software kapandı oyun devam etti onun dışında bir sorunum olmadı çok şükür :D
Hocam genellikle fps oynuyorum ama hikayeli oyunlsr da ıynadığım oluyor. Sizce 24” FHD mi yoksa 2K 27” mi almalıyım ? Sistemim sizle aynı. Tek korkum 27” in çok büyük gelmesi? Sizce de çok büyük gelir mi ? Deneyimlemiş birine sormak istedim . :)

Hocam genellikle FPS oynuyorum ama hikayeli oyunlsr da ıynadığım oluyor. Sizce 24” FHD mi yoksa 2K 27” mi almalıyım? Sistemim sizle aynı. Tek korkum 27” in çok büyük gelmesi? Sizce de çok büyük gelir mi? Deneyimlemiş birine sormak istedim. :)

Gelmiyor inan ki iyi ki almışım diyeceksin bende bazen alışkanlıklardan vazgeçmek gerekiyor ya yeniliğe ne kadar açıksan o kadar iyi geliyor.

Gelmiyor inan ki iyi ki almışım diyeceksin bende bazen alışkanlıklardan vazgeçmek gerekiyor ya yeniliğe ne kadar açıksan o kadar iyi geliyor.
Dostum cidden direkt seni dinleyeceğim. Neden bilmiyorum. Sana baya güvendim , sadece senin yorumunla hareket edeceğim.

O zaman 27” 1440p 144hz monitör alıyorummm.

Dostum cidden direkt seni dinleyeceğim. Neden bilmiyorum. Sana bayağı güvendim, sadece senin yorumunla hareket edeceğim.

O zaman 27” 1440p 144Hz monitör alıyorummm.

Hocam emin olun her türlü o farkı o zevki anlacaksınız 2 k 27 inc de. Hayırlısı olsun umarım sorunsuz bir ürün ulaşır elinize uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Hocam tan alacağım anlaştım bi adamla yine başko konularda 27” FPS Competitive için çok büyük gelir vs şeyleri gördüm. Sizin durumunuz nedir diye tekrar yokşayayım dedim. Anladığım kadarıyla çözünütlük konusunda aşırı memnunsunuz lakin sormak istediğim büyüklük konusu da var. Valorant ı her ne kadar profesyonal olmasam da Elmas Elo da oynuyorum. 27” e alışabilirmiyim sizce ?

Hocam tan alacağım anlaştım bi adamla yine başko konularda 27” FPS Competitive için çok büyük gelir vs şeyleri gördüm. Sizin durumunuz nedir diye tekrar yokşayayım dedim. Anladığım kadarıyla çözünütlük konusunda aşırı memnunsunuz lakin sormak istediğim büyüklük konusu da var. Valorant ı her ne kadar profesyonal olmasam da Elmas Elo da oynuyorum. 27” e alışabilirmiyim sizce ?
Ben 27 2K monitörde 1 yıldır steam pubg oynuyorum. Aşırı keyif alıyorum. Ekranı takip etmek zor olmuyor. İyi de oynuyorum hiç bir sorun yok.

3070 kullanmadım ama 6700xt kesinlikle 2k için yetersiz denilebilir zira rx 6800 ile ultra ayarlarda fps sorunu yaşadığım bazı oyunlar olabiliyor. rdr2 bende ultra ayarlarda 72fps ye sabitlenmiş görünüyor :) gpu kullanımı biraz düşük fakat fazla değil %99 kullansa bile 80fps yi aşamayacağı çok belli.. Play A Plague Tale Requiem diye bir oyun var aman allahım heralde 6950 xt olsa yine fps alamazsın. o yüzden herzaman için en iyi kart -en düşük çözünürlük iyidir. öldürmesede süründürmez yani.

Geri
Yukarı