RTX 3070'li sistemde CS2 düşük FPS veriyor

• Konuyu başlatan Dr X
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 721
@Rias_Gremory 1280x960 da piksel piksel oynaması daha mı iyi olur. Darboğaz yaşıyor olabilir. Denemekten zarar gelmez.
1080P'ye al minimum ayarlarda aldığın FPS'i söyle. Sorun yoksa tekrar döner o çözünürlüğe.

Hocam 1280*960 yerine NVIDIA Denetim Masası'ndan bir ayar vardı oradan 1080x1080 yapabilirsiniz yine 4:3 gibi karakterler büyük gözükür.

@Here 1280x960 da piksel piksel oynaması daha mı iyi olur. Darboğaz yaşıyor olabilir. Denemekten zarar gelmez. 1080P'ye al minimum ayarlarda aldığın FPS'i söyle. Sorun yoksa tekrar döner o çözünürlüğe.

Evet, herkes nasıl rahat ediyorsa öyle oynar. 1152x864 oynuyorum ve pikseller rahatsız etmiyor kaldı ki oyun piksel piksel bile değil. Oyunla alakan bile yoksa konuşmamanı tavsiye ediyorum. İşlemci oyunu GPU'ya aman aman binen öyle çok bir yükte yok sanarsın ki RDR2'de düşük FPS alıyor arkadaş.

@Rias_Gremory zevkim böyle. Arkadaş neden bu kadar düşük FPS alıyorum diye sordu. Ben de dedim ki normal FPS alıp almamanı anlamak için 1080P'ye çek internettekiler ile karşılaştır. Normal ise geri çekersin dedim.

@Dr X çünkü darboğaz yazıyorsunuz. Tamam şimdi geri dönebilirsiniz. En azından FPS değerleriniz normal.
hocam aynı oldu yine anlamadım ben.

tüm ayarlar düşük ve 1080p bu halde fps :(

Dosya Ekleri

• 21.jpg
    21.jpg
    363,2 KB · Görüntüleme: 43

Yeni konular

Geri
Yukarı