RTX 3070Ti ikinci el sistem iyi mi?

Arkadaşlar cevabınız için teşekkür ederim. Yarın bu konuyu onunla konuşacağım. Bilgisayarı teste nasıl sokabilirim? Performansı ile alakalı bir test gibisinden.

Sorun test edilmemesi veya ürünün sağlam olmaması falan değil. Sorun ürünün ederinden fazla fiyata satılması. O fiyata sıfır olarak daha iyi sistemler alınabilirken bu sistem bir de ikinci el. Test falan istemeyin. Sadece iade konusunu konuşun. Umarım geri verebilirsiniz.

İkinci el almıştım. Yarın konuşacağım zaten. Maks ederi ne peki bu sistemin arkadaşlar?

Arkadaşlar şöyle bir konu var, söylemeyi unuttum. Bilgisayarın orjinal fiyatı 27.000 TL'idi. Ben eski kasamı verdim ve ordan fiyat düşüp 25.000 TL saydı.

@White dragon Parçalara bakmamıştım ekran kartı dışında parçalar kalitesiz veya giriş seviyesi o yüzden 5 para etmez. En fazla 15k'ya gider ama tüm parçalar ikinci el olduktan sonra o bütçe için daha iyisini toplarsın. Benim gözümde max değeri 12k.

Çüş, 12 bin mi gerçekten?
@White dragon Parçalara bakmamıştım ekran kartı dışında parçalar kalitesiz veya giriş seviyesi o yüzden 5 para etmez. En fazla 15k'ya gider ama tüm parçalar ikinci el olduktan sonra o bütçe için daha iyisini toplarsın. Benim gözümde max değeri 12k.
Gerçekten 12 bin mi? Şok içindeyim birader gerçekten.

Eski kasanız neydi?
Eski, kötü bir şeydi.

Çüş, 12 bin mi gerçekten?

Gerçekten 12 bin mi? Şok içindeyim birader gerçekten.

Eski, kötü bir şeydi.
"Benim gözümde max değeri 12k." Siz 20k'ya koysanız bile satılır, bilmeyen kişilerin alırken yaptıkları tek şey sıfır fiyatıyla kıyaslamak. Bilen biri alsa max 15-16k verir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı