RTX 3080 12 GB 21.199 TL

RTX 3070 kullanıyorum canım benim 🤣 Kendini belli ettin...

Ee? RX 6900XT her türlü daha fazla FPS veriyor oyunlarda.
Senin kadar amd fanboy adam görmedim harbiden ha :) bircok oyunda rtx 3080 12gb önde buna rağmen birşey diyeceksen daha konuşmuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DLSS'den daha kaliteli olup olmaması bir şey ifade etmiyor. Neden mi? Zaten onu da NVIDIA kartlarında kullanabiliyorsunuz.
Bende 3080 ti kullanıyorum ciçeğim 😂😂
RTX Kartın nimetlerini deneyimledikten sonra AMD'nin çöp Radeon kartlarını öven birisini ilk defa görüyorum kafayı yemişsin dostum.

Bu kafayı yememiş fan boyu diyor ama kendisi asıl fanboy Hamza 😂😂

Senin kadar amd fanboy adam görmedim harbiden ha :) bircok oyunda rtx 3080 12gb önde buna rağmen birşey diyeceksen daha konuşmuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

AMD ekran kartları sürücü güncellemeleri ile çok peek yapıyorlar. Ayrıca o oyunlarda NVIDIA kartların geçmesinin sebebi o kartın güçlü olması değil, oyun üreticisinin NVIDIA kartlara daha optimize yapması oyunları.

AMD ekran kartları sürücü güncellemeleri ile çok peek yapıyorlar. Ayrıca o oyunlarda NVIDIA kartların geçmesinin sebebi o kartın güçlü olması değil, oyun üreticisinin NVIDIA kartlara daha optimize yapması oyunları.

unnamed.jpg

Nvidia kullanan AMD fanboyu en sevdiğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı