Çözüldü RTX 3080 boşta 100W tüketiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ahmetecemis

Decapat
Daha fazla  
Normalde boşta 35 dereceyi geçmez iken şu an 53 derece görev yöneticisinde hiçbir şey yok.
Güç tüketimi olarak 100W gösteriyor normalde 20W geçmezdi.
Boşta bu güç tüketimine ne sebep olabilir virüsde bulunamadı.

Virüs bulunamaması önemli değil. Çoğu program bulamıyor zaten bitcoin minerları. Görev yöneticisinde GPU kullanan program gözüküyor mu? Ya da görev yöneticisini açtığın anda GPU kullanımı normale dönüyor mu?

Görev yöneticisinde %0 kullanım gözüküyor format attım gene de aynı. Acaba açtığım bir ayardan mı diye NVIDIA denetim masasını sıfırlasamda sorun çözülemedi.

Görev yöneticisinde %0 kullanım gözüküyor format attım gene de aynı. Acaba açtığım bir ayardan mı diye NVIDIA denetim masasını sıfırlasamda sorun çözülemedi.

Görev yöneticisi açıkkende sıcaklık yüksek mi yine? Yoksa düzeliyor mu? Bitcoin miner varsa görev yöneticisini açtığın anda kapatır kendini çünkü.

Banada olmuştu deep web de dolaşırken virüs koruma prograı indirdim en sonunda benim ekran kartı minin g için kullanıldı aşırı ısınıyordu ve bende çöpe attım virusu birtürlü saptayamadım..

Nasıl çözdüğümü bilmiyorum ama sorun yeni çözüldü. Görev Yöneticisi açıkken de güç çekmeye devam ediyordu şu an boşta 20W çekiyor tekrar olursa konuya ekleme yapacağım.

Geri
Yukarı