RTX 3080 ekran kartı 2K çözünürlük için nasıldır?

2K için aldım ama para yettirir isem 4K monitör alırım

RTX 3080 için hocam.
2K ve 4K yüksek grafik kalitesinde oyun oynayacaksanız i5-11400F veya Ryzen 5 5600 gibi işlemciler çok rahat yeter. Asus PRIME B550M-A ve Ryzen 5600 veya MSI B560M BAZOOKA ve 11400F.

2K ve 4K yüksek grafik kalitesinde oyun oynayacaksanız i5-11400F veya Ryzen 5 5600 gibi işlemciler çok rahat yeter. ASUS Prime B550M-A ve Ryzen 5600 veya MSI B560M Bazooka ve 11400F.

Teşekkürler güç kaynağı kaldı bir tek onu ne önerirsiniz ekran kartının borcu bitince işlemciden devam edeceğim almaya sonra anakart ve tabii oyuncu kasası 🙂

Teşekkürler güç kaynağı kaldı bir tek onu ne önerirsiniz ekran kartının borcu bitince işlemciden devam edeceğim almaya sonra anakart ve tabii oyuncu kasası 🙂

Bu tarz üst seviye bileşenler için çok kaliteli bir güç kaynağı öneririm, sistemdeki en önemli parça PSU'dur. Bütçe nedir bilmiyorum ama RTX 3080 alıyorsanız bu tarz bir PSU almalısınız:

Bu tarz üst seviye bileşenler için çok kaliteli bir güç kaynağı öneririm, sistemdeki en önemli parça PSU'dur. Bütçe nedir bilmiyorum ama RTX 3080 alıyorsanız bu tarz bir PSU almalısınız:

i5 yeterli gelecek mıdır yani 3K fiyat ile işlemci bana ucuz geliyor ve çok işimi görür daha anakart SSD monitör var.
Güç kaynağı 2.5 k 🤔😒

i5 yeterli gelecek mıdır yani 3K fiyat ile işlemci bana ucuz geliyor ve çok işimi görür daha anakart SSD monitör var.

Monitör g sycn olması şart mı aşırı pahalı ya 7K fiyatları.

Güç kaynağı 2.5 k 🤔😒

Ve tabii ki kasa bu kartin sigacagi güzel oyuncu kasaları var mı?

Son düzenleme:

2K ve 4K çözünürlüklerde yüksek grafik ayarlarında oyun için yeterli gelir. Daha iyileri için 5700X veya 11700F alabilirsiniz. İşlemci ve anakart için maksimum bütçe nedir?

2K ve 4K çözünürlüklerde yüksek grafik ayarlarında oyun için yeterli gelir. Daha iyileri için 5700X veya 11700F alabilirsiniz. İşlemci ve anakart için maksimum bütçe nedir?

Ne kadar ucuz o kadar iyi ama tabii sağlam ürün olması öncelikli
ASUS TUF RTX 3080 aldım bu kartı beslecekmin işlemci ne ise o olsun isterim i7 7700K kullanıyorum Intel işlemciden memnunum tabii Ryzen nasıl bilemem.
Sorun olmayacak işlemci ve ona uyumlu anakart ne ise onu almak isterim anakart Max 2 k yı geçmez ise daha iyi olur.

Geri
Yukarı