Roblox Studio'da yapılan oyun bilgisayara indirilebilir mi?

emirxbestt

Picopat
Daha fazla  
Bana biraz imkansız gibi geliyor fakat bir roleplay oyunu yapmak hayalimdir. FiveM'de vs. çok denedim fakat scriptler falan derken çok zor oluyor ekip arkadaşlarım Minecraft'ta yapalım teklifinde bulundular meslek sistemi, silah sistemi, mal-mülk satın alma, telefon modu, çeşitli animasyon modları ve sesli konuşma modu derken açtığımız sunuucya lag giriyordu zaten herkes bizim sunucumuza girmek için o kadar modu indirecek değildi sunucuya özel Launcher yapacaktık. Öyle böyle derken aklımıza Roblox geldi. Roblox Studio'da yaptığımız oyunu yayınlamadan indirebilme şansımız var mı? Eğer olursa karakter oluşturma gibi gibi özellikleri oyuna özel Launcher yaparız ve karakter isim soy isim girdikten sonra Roblox'un kendi içinde olan karakter oluşturma scripti gibi bir şey yaparız diye bir fikir var aklımda.

Böyle bir şey mümkün değil. Roblox Studio'da açılacak şekilde indirebiliyorsunuz sadece oyununuzu.

Peki Roblox'da başarılı bulduğum bir roleplay oyunu var Web'den bu oyunun sayfasına girdiğimde incele yapıp kaynaklar kısmına girdiğimde oyunun kodları gözüküyor gibi. (resim yüklemeye çalışıyorum fakat hata veriyor :))

Peki Roblox'da başarılı bulduğum bir roleplay oyunu var Web'den bu oyunun sayfasına girdiğimde incele yapıp kaynaklar kısmına girdiğimde oyunun kodları gözüküyor gibi. (resim yüklemeye çalışıyorum fakat hata veriyor :))
Öyle bir şey yapmanız imkansız hocam :) Beğendiğiniz oyundan bir üyelik gibi bir şey alıyordunuz galiba robux karşılığı. Özel oda açıp oynayabiliyordunuz sanırım, bilen arkadaşlar varsa yazabilir mi.

Öyle bir şey yapmanız imkansız hocam :) beğendiğiniz oyundan bir üyelik gibi bir şey alıyordunuz galiba Robux karşılığı. Özel oda açıp oynayabiliyordunuz sanırım, bilen arkadaşlar varsa yazabilir mi?

20 kişilik ücretrsiz sunucu açılıyor diye biliyorum evet haklısınız :) yine de teşekkürler.

Oyunu kopyalama şansınız var fakat kendinize özel istemci yapmak falan mümkün değil.

Öyle bir şey yapmanız imkansız hocam :) Beğendiğiniz oyundan bir üyelik gibi bir şey alıyordunuz galiba robux karşılığı. Özel oda açıp oynayabiliyordunuz sanırım, bilen arkadaşlar varsa yazabilir mi.

Evet, özel sunucu satın alıp istediğiniz kişilerin girmesine izin verebiliyorsunuz. Dilerseniz tek de oynayabiliyorsunuz. Her oyunda, özel sunucular ücretli olmuyor. Bazen free olarak belirliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı