RTX 3080 modelleri arasında çok fark var mı?

PSU ve GPU alıp sonradan monitör almak en mantıklısı karta yük bindirmek darboğazı azaltır para bulunca da eldeki işlemciyi yenilersen uzun süreler gidecek sistemin olur.
İşte o yüzden sordum bu soruyu. Ortalama 1000-1200 lira lazım PSU için. Karttan kazanıp PSU'yu alabilirim ama garantisiz kart almak istemiyorum.

İşte o yüzden sordum bu soruyu. Ortalama 1000-1200 lira lazım PSU için. Karttan kazanıp PSU'yu alabilirim ama garantisiz kart almak istemiyorum.

Garantili kart alıp bir süre kart ile evde bakışma yarışları yap değer buna garantili kartı alacaksın garantisi varsa gönlün rahat kullancaksın garantisi bitse bile için daha rahat olacak baştan garantisi olmayan karta göre.

Garantili kart alıp bir süre kart ile evde bakışma yarışları yap değer buna garantili kartı alacaksın garantisi varsa gönlün rahat kullancaksın garantisi bitse bile için daha rahat olacak baştan garantisi olmayan karta göre.
Doğru hocam. Peki garantisiz kart alsam risk büyük mü olur?

Garantisiz de alınabilir, iyice test ve gerekli görsel tanım yapıldıktan sonra sorun olmaz.
Eğer güvenlik etiketi açılmamış ise içi ellenmemiş demektir, FurMark ile de derecesine bakılıp az çok karar verilebilir.

Garantisiz 3080 10GB'a maksimum 8000 verin bu arada, modeli ne olursa olsun.

Ankarada yaşadığınızı varsayıyorum ve Gainward Phoenix 3080 öneriyorum hocam, pazarlıkla 8200'e düşürürseniz tadından yenmez.

Garantisiz de alınabilir, iyice test ve gerekli görsel tanım yapıldıktan sonra sorun olmaz.
Eğer güvenlik etiketi açılmamış ise içi ellenmemiş demektir, FurMark ile de derecesine bakılıp az çok karar verilebilir.

Garantisiz 3080 10GB'a maksimum 8000 verin bu arada, modeli ne olursa olsun.

Ankarada yaşadığınızı varsayıyorum ve Gainward Phoenix 3080 öneriyorum hocam, pazarlıkla 8200'e düşürürseniz tadından yenmez.
Açmadığım ilan kalmadı ya :D Bu arada baştan söylemedim ama 1-2 ay içinde alıcam 40 gün vs. O zamana kadar hepsi satılmaz ama hatta yenileri de gelebilir. PSU alıcamdan dolayı 10K’lık garantililerden alamayabilirim ama kesinlikle içi açılmamış olanı alırım. O dediklerinizi biliyorum.

Geri
Yukarı