RTX 3080 oyunda 75 derece nasıldır?

Cihan Deniz

Hectopat
Merhaba. Benim bir RTX 3080 Trio Z ekran kartı var yeni aldım ve sadece bu değerler normal mi diye sorayım dedim.
Oyundayken 70-75 arası gidip geliyor PUBG Ultra ayarlarda 72 73 derece. Boştayken de attığım gibi. Bu değerler normal mi?
Kaç derece olunca korkmam gerekiyor. :)
Teşekkür ederim.

1686355163766.png

Bir de sanıyorum MSI ekran kartında oyuna girmedikçe fanlar dönmüyor. Bazı oyunlarda Slow modda dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınızın ilk sahibi misiniz? Kart kaç yıllık? Boştayken fanların dönmemesi gayet doğal. Zero Frozr özelliği olması gerekir. Trio Z gibi kallavi bir kartın soğutması bir tık daha iyi olmalı. Dediğim gibi kartınızın ilk sahibi misiniz? Kasanız nedir? Kaç tane fan kullanıyorsunuz?

Ekran kartınızın ilk sahibi misiniz? Kart kaç yıllık? Boştayken fanların dönmemesi gayet doğal. Zero Frozr özelliği olması gerekir. Trio Z gibi kallavi bir kartın soğutması bir tık daha iyi olmalı. Dediğim gibi kartınızın ilk sahibi misiniz? Kasanız nedir? Kaç tane fan kullanıyorsunuz?

Sıvı soğutma ile toplam 5 fan.
MSI mag Forge 100R kasa.
Ekran kartını ilk kullanan benim ama ondan önce 5 6 ay bir yerde durmuş dolaba koymuş sanırım çalıştırılmamış.

Geri
Yukarı