RTX 3080 stokları nerede?

Bot dediğin ne oluyor kardeşim.
Adamlar bot yazmışlar, sırf millet alamasın troll olsun diye.

Bot şunu yapıyor, giriyor Nvidia'nın sitesine, sürekli sayfayı yeniliyor, ardından satın al butonunu gördüğü anda çöküyor stoklara. Sonra troll iletişim bilgileri giriyorlar, stok bitmiş oluyor. Sana bana kalmıyor.

Bot şunu yapıyor, giriyor NVIDIA'nın sitesine, sürekli sayfayı yeniliyor, ardından satın al butonunu gördüğü anda çöküyor stoklara. Sonra troll iletişim bilgileri giriyorlar, stok bitmiş oluyor. Sana bana kalmıyor.

Allah Allah milletin işi gücü cidden yok ya peki ne diyorsun sürekli 9Kdan mı satılacak stok girdikce düşer mi?

Beyler, kartlar çıktı deniyor, hiçbir yerde stok yok. Fiyatlar 9klarda, bu iş ne böyle?
Gelir yakında

Bot şunu yapıyor, giriyor Nvidia'nın sitesine, sürekli sayfayı yeniliyor, ardından satın al butonunu gördüğü anda çöküyor stoklara. Sonra troll iletişim bilgileri giriyorlar, stok bitmiş oluyor. Sana bana kalmıyor.
Harbiden böyle birşey var mı?

Bot dediğin ne oluyor kardeşim.
Yakında farklı markaların tasarımı ile tekrar satışa sunulacak. NVIDIA'nın kendi kartları ise tükendi genel olarak koleksiyoncular tüketti maalesef her sene oluyor bu NVIDIA kartları sınırlı üretim olduğu için koleksiyoncular da dahil herkes stokları hızlı bir şekilde bitiriyor.

Geri
Yukarı