RTX 3080 Ti alınır mı?

erennnncan

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bu fiyatta bir ekran kartı buldum fakat kararsızım.

Yeni gelecek 4070 Ti kartlar, NVIDIA'nın aralık ayı ortasında yapacağı indirim ve ülke enflasyonu kafamı karıştırıyor.

Sizce beklemeli miyim yoksa bu fiyata bu kartı alıp geçmeli miyim?

https://www.hepsiburada.com/gigabyt...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.25.7

Dün 21k ya ya vardı 3080 Ti Gaming OC ama maalesef bitmiş. Ben olsam alırdım 4070 Ti'ların 26-27 aşağısına geleceğini düşünmüyorum.

Ben iki ay önce sıfır kutusu açılmamış 3090'ı sarı site üzerinden 20k'ya almıştım. Bu da bir seçenek. Sıfır, hiç kullanılmamış/kutusu açılmamış, faturalı olacak şekilde çok uyguna satanlar oluyor sarı sitede. Oraya da bakılabilir. O nedenle 3080 ti için bana da fazla geldi bu fiyat.

Ben iki ay önce sıfır kutusu açılmamış 3090'ı sarı site üzerinden 20k'ya almıştım. Bu da bir seçenek. Sıfır, hiç kullanılmamış/kutusu açılmamış, faturalı olacak şekilde çok uyguna satanlar oluyor sarı sitede. Oraya da bakılabilir. O nedenle 3080 ti için bana da fazla geldi bu fiyat.
Size iyi denk gelmiş hocam ama herkese böyle gelecek diye bir şey yok. 2. El alacak adam aldığı kartı köküne kadar test edip almalı malum az para verilmiyor.

Geri
Yukarı