RTX 3080 Ti Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Performansı

Stok kalırsa alırım.

nasip.jpg

Abi benim bir 3080 var dı ne oldu ona?
Kardeşim nasipte varsa.
Nasıl yani?
Stokta varsa.

Nasıl bir canavar olur acaba? RTX 3090 bana yetersiz geliyor :(

Bende yok ama izlediğim test videolarında Microsoft Flight Simulator'da bile ultra 4k 50 FPS veriyor :(

RTX 4090 TI çıksın da alalım.
Gayet mantıklı ve ucu açık,teknoloji anlamında güzel bir tartışmaya sebep olan bir yorumdu yazdığım.Elbette ki sen 3090 ile 3080 arasındaki fps farkının az olduğunu ama 3090nın workstation kartı olduğunu,hatta ve hatta 3080Ti kartının hangi sebeple çıktığını bile bilmeden böyle düşünüyorsun.3080Ti çıktığında 3090ı gaming anlamında terchi edecek kalacak mı bak bakalım,AMDnın hamlesiyle 3090Super veya Ti çıktığında tekrar görüşürüz dostum,lütfen mantıklı şeyler yaz bir dahaki sefere.

Gayet mantıklı ve ucu açık,teknoloji anlamında güzel bir tartışmaya sebep olan bir yorumdu yazdığım.Elbette ki sen 3090 ile 3080 arasındaki fps farkının az olduğunu ama 3090nın workstation kartı olduğunu,hatta ve hatta 3080Ti kartının hangi sebeple çıktığını bile bilmeden böyle düşünüyorsun.3080Ti çıktığında 3090nı gaming anlamında terchi edecek kalacak mı bak bakalım,AMDnın hamlesiyle 3090Super veya Ti çıktığında tekrar görüşürüz dostum,lütfen mantıklı şeyler yaz bir dahaki sefere.
RTX 3080 35 FPS veriyor. Ben hem render hem de oyun için alacağım alırsam.

Geri
Yukarı