RTX 3080 Ti için MSU vs Gigabyte

dewilboyz

Kilopat
Merhaba. Yarın 3080 Ti ekran kartı alacağım iki kart arasında kaldım. Siz hangisini tercih ederdiniz?

1- MSI Ventus 3X Amazon jpden alinma kutu fatura var.

2- Gigabyte Gaming OC 3X İtopya'dan alinma 1.5 yıl garantili fatura var kutusu yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım dostum bu tür şeylerde en önemli parametre fiyattır. Fiyat aynıysa garantisi olanı alman en mantıklısı.

2 seçeneği alırdım. Arasında kaç TL fark var.

Fiyatlari ayni hocam hiçbir fark yok sadece 1.5 yil garantili olanın kutusu yok MSI da yurt dışı.

Canım dostum bu tür şeylerde en önemli parametre fiyattır. Fiyat aynıysa garantisi olanı alman en mantıklısı.

Hocam kutu olmadığı için o faturanın o ekran kartına ait olduğunu nasıl anlayabilirim? Aynı şehirdeyiz gençten bir çocuk ama ne olur ne olmaz. Fatura görsel olarak var bende şu an kontrol edebilme imkanım var mı acaba?

Merhaba. Yarın 3080 Ti ekran kartı alacağım iki kart arasında kaldım. Siz hangisini tercih ederdiniz?

1- MSI Ventus 3X Amazon jpden alinma kutu fatura var.

2- Gigabyte Gaming OC 3X İtopya'dan alinma 1.5 yıl garantili fatura var kutusu yok.
Japonya dan geldiği için garantisi burada işlemez diye biliyorum. Gigabyte daha iyi bir tercih olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı