RTX 3080 Ti R7 5800x3D sistem alınır mı?

Bilemiyorum.

2K RTX açık bir şekilde birçok oyunda VRAM darboğazı oluyor. 3070 Ti 2K kartı zaten.
Valla metro exodus enhanced edition her şey ultra da oynuyorum hala vram boğazına takılmış değilim. Üzerine battlefield 1 de oynadım vram ı zorlayacak şekilde yine takılmadım. Üzerine vram eleştirilerinizi amd kartı üzerinden de yapmayın amd kartları nvidia ya göre ekstra vram yiyor zaten. Rx6600xt ye bakıp 8gb vram harcıyor diyorsanız onun nvidia karşılığı 6gb harcıyor falan.

Vallahi Metro Exodus enhanced Edition her şey Ultra da oynuyorum hala VRAM boğazına takılmış değilim. Üzerine Battlefield 1 de oynadım VRAM'ı zorlayacak şekilde yine takılmadım. Üzerine VRAM eleştirilerinizi AMD kartı üzerinden de yapmayın AMD kartları NVIDIA'ya göre ekstra VRAM yiyor zaten. RX 6600 XT'ye bakıp 8 GB VRAM harcıyor diyorsanız onun NVIDIA karşılığı 6 GB harcıyor falan.

Yok hocam ama Spider-Man gibi yeni oyunlarda geçiyor.

Vallahi Metro Exodus enhanced Edition her şey Ultra da oynuyorum hala VRAM boğazına takılmış değilim. Üzerine Battlefield 1 de oynadım VRAM'ı zorlayacak şekilde yine takılmadım. Üzerine VRAM eleştirilerinizi AMD kartı üzerinden de yapmayın AMD kartları NVIDIA'ya göre ekstra VRAM yiyor zaten. RX 6600 XT'ye bakıp 8 GB VRAM harcıyor diyorsanız onun NVIDIA karşılığı 6 GB harcıyor falan.

Ölümüne NVIDIA'cıyım ben hocam 😃

Vallahi hocam yarın bir de antrenmanım var benim 😅😃 iyi geceler dilerim hepinize.

Hocam Spider-Man yeni oyun mu 1 sene önce PS4 de oynadım o oyunun 8 GB VRAM'ı zorlamasının imkanı yok direkt o kaplama kalitesiyle. :D

Testlerine RTX ve DLSS açık bir şekilde 8700 oluyordu gailba Ultra ayarlarda.

Vallahi hocam yarın bir de antrenmanım var benim 😅😃 iyi geceler dilerim hepinize.

Testlerine RTX ve DLSS açık bir şekilde 8700 oluyordu gailba Ultra ayarlarda.
3080 de oluyor onun nedeni de 3080'in daha fazla vram'i olduğundan gerektiğinden fazla vram tahsil edebiliyor. Nasıl senin sistemin boşta iken bile %20-%30 minimum ram tahsil ediyor gerekmese bile aynı şekilde bu da vram'in var diye grektiğinden fazla alıyor. 3070ti'a veya diğer 8gb kartlara bakarsanız 6.0gb vram i geçimyor ve takılma da olmuyor.

2X:
49400TL tutuyor bu sistem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı