RTX 3080 Ti R7 5800x3D sistem alınır mı?

İşlemci;

Anakart;

RAM;

GPU;

SSD;

PSU;

Sıvı Soğutucu;

Kasa;

Arkadaşlar sonunda buldum bilgisayarı messinicocugu hocamın sayesinde dizdim azıcık geliştirme yaptım ve son soru hangi anakartı tercih etmeliyim ve bana mesh mesh olmazsa hava akışı inanılmaz bir kasa önerir misiniz?

GeIL 16GB(2x8) Orion RGB 4000mhz CL18 DDR4 Ram (GAOSR416GB4000C18BDC) X2 8*4

Kasa ve anakart kaldı onları da bu attığım bileşenler için en iyi ve ideal anakart ve kasa yazarsanız sevinirim
3080 Ti sistem 46K çok uygun ve ekran kartı soğutuculu.

Arkadaşlar sonunda buldum bilgisayarı messinicocugu hocamın sayesinde dizdim azıcık geliştirme yaptım ve son soru hangi anakartı tercih etmeliyim ve bana mesh mesh olmazsa hava akışı inanılmaz bir kasa önerir misiniz?

Kasa ve anakart kaldı onları da bu attığım bileşenler için en iyi ve ideal anakart ve kasa yazarsanız sevinirim
RAM olarak bu alınabilir (2X):

SSD'nin okuma yazma hızları düşük. Bu SSD'yi alın:

Kasa olarak bunu alın:
Ya da renkli olduğu için bunu alabilirsin:

Anakart olarak X570S Torpedo alın.

RAM olarak bu alınabilir (2X):

SSD'nin okuma yazma hızları düşük. Bu SSD'yi alın:

Kasa olarak bunu alın:

Anakart olarak X570S Torpedo alın.
Hocam benim attığım indirime girdi hem soğutuculu SSD 2500TL falan oldu.

Kasa ve anakart kaldı onları da bu attığım bileşenler için en iyi ve ideal anakart ve kasa yazarsanız sevinirim.

Windows keyine 3000TL verilmez bence internetten 50-100TL'ye gayet güzel keyler var.

@alisalih hocam ekran kartı bakıyorsanız bu indirime bakın bir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı