RTX 3080 Ti R7 5800x3D sistem alınır mı?

Windows keyine 3000TL verilmez bence internetten 50-100TL'ye gayet güzel keyler var.

@alisalih hocam ekran kartı bakıyorsanız bu indirime bakın bir.

MSI önerilmiyor hocam Suprim'den başka tüm serilerinin soğutması kötü.

Baktım hocam ama o ekran kartı ne Allah aşkına GT 1030 gibi duruyor.

Dostum o ekran kartında sıvı soğutma var. Yani daha fazla performans alırsın ama sen bilirsin.

Bu modelin soğutması güzel. Mech modelinin soğutması kötü.

Yanı hocam önermiyorlardı fakat 3090 fiyatı gerçekten uygun. Zaten kasasında 7 fan olacak gailba arkadaşın. Rahatça oyun oynayabilirsin. Ki bazen ekran kartına yük verebilirsin yayınlarda Valorant vb. oyunlarda ekran kartı az çalışıyor Valorant gibi oyunlarda. Hem işlemciyi rahatlar hem daha fazla performans alırsın.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim 9 sayfa nasıl uzadı hala anlamıyorum ama teşekkür ederim @messinicocugu sana iyi bir sistem dizerler dediler yazmışsın teşekkür ederim ama RAM'ler 3200 MHz az değil mi ben GeIL'in 4000 MHz RAM'lerini takmanın uygul olacağını düşünüyorum.

İstersen onu da takabilirsin sana kalmış.

Sağ olun arkadaşlar son olarak bir sorum var RTX 3080 Ti için iyi ve RGB 4 fanlı bir kasa öneriniz var mı anakartı da X570'in hangi serisini alayım ve 1080p de darboğaz olur mu ve karar verdim 5900X alacağım herhalde.

Arkadaşlar ben R9 5900X alacağım gibi ama içimde bir ukte kaldı hiç mi R7 5800x3D ile yayın açamam ya da ileride desteği kesilir mi herkes R9 5900X ileriye dönük bir işlemci diyor ama FPS'i az bu nasıl mantık?

Son düzenleme:
Sağ olun arkadaşlar son olarak bir sorum var RTX 3080 Ti için iyi ve RGB 4 fanlı bir kasa öneriniz var mı anakartı da X570'in hangi serisini alayım ve 1080p de darboğaz olur mu ve karar verdim 5900X alacağım herhalde.

Arkadaşlar ben R9 5900X alacağım gibi ama içimde bir ukte kaldı hiç mi R7 5800x3D ile yayın açamam ya da ileride desteği kesilir mi herkes R9 5900X ileriye dönük bir işlemci diyor ama FPS'i az bu nasıl mantık?

Bence Phanteks 600s al en iyi kasalardan biri RGB fan alırsın ileride istersen ona.

Dostum yazdığın kasa biraz pahalı ve ayrıyeten fan almak ta zahmetli bana çok iyi soğutma yapan RGB fanlı 4 adet fan olursa iyi olur 7 fanlı yapmak istiyorum yazarsanız teşekkür ederim

@alisalih bu kasayı alabilirsin. P600S ile aralarında fark yok denilebilir:
Sanırım indirime girmiş.

İnventus'ta 2300TL bu kasa.

Yeni konular

Geri
Yukarı