RTX 3080 Ti vs 6900XT

Bu arada 1100-1200 dolar civarı söylentileri dönüyor msrp için. Şöyle ki 15k civarına satılacak bir 3080Tİ 58MH kazım oranıya miningçiler için hâlâ alınabilir görünüyor. Ben yine de 30k civarında olacağını düşünüyorum. Hem elden çıkarması da kolay olur (Mining yapılmamış kart :) ). Garibanın yüzü gülmeyecek gibi yine. 3070 piyasada 15k civarına yurtdışı ürünü bulunurken 60mh civarı kazıyor.

Bu arada 1100-1200 dolar civarı söylentileri dönüyor msrp için. Şöyle ki 15k civarına satılacak bir 3080Tİ 58MH kazım oranıya hâlâ alınabilir görünüyor. Ben yine de 30k civarında olacağını düşünüyorum. Hem elden çıkarması da kolay olur (Mining yapılmamış kart :) ). Garibanın yüzü gülmeyecek gibi yine. 3070 piyasada 15k civarına bulunurken 60mh civarı kazıyor.

58MH'ta kalırsa Nvidia daha iyi çözümlere gidebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu izledim. MSRP konusunda haklı. Şu anki piyasada ve önümüzdeki minimum 1 yıl boyunca MSRP'ye değil sıfır ve ikinci el fiyatına bakmak lazım.

Ben RX 6900 XT taraftarıyım açıkçası, Big Sur desteği de geldi tam benlik kart, FidelityFX Super Resolution teknolojisi de duyurulduğuna göre almamak için bir neden kalmadı bence alınmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı