RTX 3080 Ti VS RX 6900XT

3080 Ti kullanıcısı olarak arkadaşların bahsettiklerine ilave şunları eklemek isterim. Kullanım yaygınlığı olarak Nvidia kartlar daha fazla. Olası sorunlarda (Yazlılmsal, sürücü vb.) forumlarda çözüm bulmanız daha kolay oluyor. Bi konuda daha var 2.el değeri. Nvidia kartları almak ve satmak çok daha kolay ve hızlı. Tercih sizin.
Öncelikle teşekkür etmek istiyorum , 3080 Ti kullandığınızı söylemişsiniz o yüzden biliyorsunuzdur 2k performansı ne düzeyde (İnternetteki benchmarklar genelde birbirlerinden farklı oluyor o yüzden size sormak istedim)

Öncelikle teşekkür etmek istiyorum , 3080 Ti kullandığınızı söylemişsiniz o yüzden biliyorsunuzdur 2k performansı ne düzeyde (İnternetteki benchmarklar genelde birbirlerinden farklı oluyor o yüzden size sormak istedim)
2K oynamı şansım pek olmadı. 2k viewsonic monitörüm kırıldı. İndirimden faydalanarak 3K curved 34 inç aldım. Benchmark ve incelemelere hak vermemek elde değil değişken sonuçlar olduğu doğrudur. Şu an güncel bir oyuna sahip olmamam ve iş yoğunluğu sebebiyle size objektif bir FPS değeri söylemem yanlış olur. Ama 3080 ti 2K kartı değil. 3080 veya 3070 grubu daha makul oalcaktır.

2K oynamı şansım pek olmadı. 2k viewsonic monitörüm kırıldı. İndirimden faydalanarak 3K curved 34 inç aldım. Benchmark ve incelemelere hak vermemek elde değil değişken sonuçlar olduğu doğrudur. Şu an güncel bir oyuna sahip olmamam ve iş yoğunluğu sebebiyle size objektif bir FPS değeri söylemem yanlış olur. Ama 3080 ti 2K kartı değil. 3080 veya 3070 grubu daha makul oalcaktır.
Söyledikleriniz için teşekkür ederim. DDR 5 ALMAYI PLANLADIĞIM İÇİN VE HAZIR SİSTEMLERDE DAHA UYGUNA BULUNDUĞU İÇİN HAZIR SİSTEM BAKIYORUM VE SADECE 3080 Tİ DA DDR 5 BULDUM.

Önerebilecek varsa içinde 3080 ya da 3080 Ti, 6900 XT bulunduran DDR5'e sahip hazır sistem önerirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı