RTX 3080 varken 4070 almak mantıklı mı?

RTX açmayı çok seviyorsan, iyi görsellik istiyorsun kısacası. Çözünürlük yükseltmek de iyi bir seçenek. 2K ve 4K gibi seçeneklere geçiş sonrası DLSS 3 daha mantıklı hale gelir.

@Hadess söylediklerin DLSS 3.0 ile gelen farklar zaten. Saf kas gücü olarak değişim gerektirecek kadar bir fark yok. Elde hiç kart yokken 3080 ve 4070 kıyaslaması yapmıyoruz. Sıfırdan alıyorsan 4070 zaten daha iyi. 8 bin TL'lik ne fark olacak 1080P'de?

@Hadess söylediklerin DLSS 3.0 ile gelen farklar zaten. Saf kas gücü olarak değişim gerektirecek kadar bir fark yok. Elde hiç kart yokken 3080 ve 4070 kıyaslaması yapmıyoruz. Sıfırdan alıyorsan 4070 zaten daha iyi. 8 bin TL'lik ne fark olacak 1080P'de?
Sırf yeni nesil olduğu için bile 4070'e geçilir.

Henüz hiçbir kart yokken sıfırdan alsaydınız 3080 yerine 4070 önerirdim. Ama bana kalırsa zaten 3080 mevcut olduğu için gerek yok.

İşin içinde bir anlam aramıyorsak zaten geçilir. 4090 da fena olmaz. Konu açılıp bir soru sorulduysa mantık çerçevesinde bir şey sunmak gerek sanki. Her şeyin yenisi sürekli olarak çıkıyor.

Mantıklı. 4070 her türlü daha iyi. @FakirSincap neyine beğenmedim attın acaba? Gel sen anlat 3080 mi daha iyi 4070 mi?
Ay güldürmeyin beni beğenmeme atanlar. Gelin siz açıklayın.
İşin içinde bir anlam aramıyorsak zaten geçilir. 4090 da fena olmaz. Konu açılıp bir soru sorulduysa mantık çerçevesinde bir şey sunmak gerek sanki. Her şeyin yenisi sürekli olarak çıkıyor.
Hocam 1080P'de sıkıntı yaratabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı