RTX 3080 veya RTX 3070 laptop önerisi

Alın geçin o zaman hocam sorun çıkarsa da yapacak bir şey var mı yok. 12700h ve DDR5 bellekler ilginizi çekiyorsa yeni modellerini de alabilirsiniz 3070 Ti var ama 115W.

Ekran kartinin w degeri ne ise yariyor hocam? Bildigim kadariyla benim alacagim 140w falanmis ama cok da emin degilim. Daha yuksek performans oluyordur diye tahmin ediyorum ama isinmayi da arttirir mi acaba?

Ekran kartinin W degeri ne ise yariyor hocam? Bildigim kadariyla benim alacagim 140W falanmis ama cok da emin degilim. Daha yuksek performans oluyordur diye tahmin ediyorum ama isinmayi da arttirir mi acaba?

3080'li model 165W, yanilmiyorsam Ti versiyonu cikmadiysa mobildeki en güçlü kart 3070 Ti olan Max Q ya yakin performansi çok daha az olan bir kart normal olarak güç çektikçe ısınıyorlar ama Omen'in soğutması gayet iyidir.

Hocam tabi ki ureticisinden almak mantiklidir fakat adamlar 51 bin tl diyorlar. Hani bin lira falan olsa neyse derdim fakat biraz riske giresim var acikcasi. Bir de su fan sikintisi kronik bir sey midir acaba? Cokca bahsedilmis de.
Valla adamlara gönderdim. 2 haftanın sonunda attıkları SMS şekil A'da gösterilmiştir. Belliki adamlar bunu gerçek bir sorun olarak görmüş ve fan siparişi verilmiş. Değişim talebi şimdilik oluşturmadım zira çok uzun sürebiliyormuş. Şimdilik beklemedeyim.

Su an birisi icimi rahatlatsa da siparis versem diye bekliyorum valla hocam. Ne zamandir bi pc almayi dusunuyorum zaten ama fiyatlar o kadar oynak ki, maas yatsin alayim dedigim monster laptopa gecen gun 3500 lira zam geldi. Hic bekleyecek sabrim kalmadi artik. Ne olacaksa olsun modundayim.
Benzer mantıkta bende aldım ve coil whine haricinde hiçte pişman değilim. Aldıktan sonra "keşke almasaydım veya şunu alsaydım daha iyi olurdu" durumu yaşatmadı saolsun bu forumdaki arkadaşlar da çok yardımcı oldular. İmkanım el verseydi RTX 3080'lisini alacaktım ama işte

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-29-17-16-47-093_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2022-06-29-17-16-47-093_com.google.android.apps.messaging.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 39
Acele acele siparisi olustururken taksit seceneklerini yanlis isaretledim ve siparisi iptal etmek durumunda kaldim. Simdi 2 gun paranin yatmasini beklemem lazim, arada zam gelmezse 2 gun sonra veriyorum siparisi insallah :d

Acele acele siparisi olustururken taksit seceneklerini yanlis isaretledim ve siparisi iptal etmek durumunda kaldim. Simdi 2 gun paranin yatmasini beklemem lazim, arada zam gelmezse 2 gun sonra veriyorum siparisi insallah :d
Tutku, şehvet, ihtiras, heyecan. Bu sezon çok hareketli :O

Acele acele siparisi olustururken taksit seceneklerini yanlış isaretledim ve siparisi iptal etmek durumunda kaldim. Simdi 2 gun paranin yatmasini beklemem lazim, arada zam gelmezse 2 gun sonra veriyorum siparisi inşallah :d

Hocam ben uzun süredir CK0010NT modelini kullanıyorum, i9 3080'li model, buradaki arkadaşların şikayetlerinden hiçbirini yaşamadım. Sadece bir ara sıcaklık değerleri çok yüksek değerlere çıktı oyunlarda, hatta pump out effect olduğunu düşünüyordum; ama Omen Gaming Hub güncelleme aldıktan sonra düzeldi. Sanırım yazılımsal olarak problem vardı

Hocam ben uzun süredir CK0010NT modelini kullanıyorum, i9 3080'li model, buradaki arkadaşların şikayetlerinden hiçbirini yaşamadım. Sadece bir ara sıcaklık değerleri çok yüksek değerlere çıktı oyunlarda, hatta pump out effect olduğunu düşünüyordum; ama Omen Gaming Hub güncelleme aldıktan sonra düzeldi. Sanırım yazılımsal olarak problem vardı
Umarim bi gun ben de buraya “aldim cok memnun kaldim” turu yorumlar yazicam :)

Arkadaslar bugun hesaba para iadesini yaptilar. Alisverisi tamamladim, tahmini teslimat 13 Temmuz gorunuyor. Pisman olmam insallah :)

Bu arada 17-ck0011nt modelinin 1 tb ssd’sinin okuma yazma hizlarini bulamadim. Bilen var mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı