RTX 3080 veya RTX 3070 laptop önerisi

Hocam oynarken Afterburner açık olarak bakarsaniz derecelere güzel olur.
Merhabalar. Bugun Call Of Duty WWII denedim. Tum ayarlar en yuksekte 2k cozunurlukte fps kilidi yokken 110 fps civarlarinda aldim, fps kilidini 60 yapinca da dalgalanmaya sahit olmadim gayet guzel oynaniyor. Afterburner ile baktigimda islemci 70 derecelerdeydi ama afterburnerda o kadar ayar var ki hangisi neyi anlatiyor anlamadim. Bakmam gereken seyleri soylerseniz ekran fotosu ceker atarim.

Bu arada simdiye kadar sogutucu kullanmadim. Tasinacagim icin sogutucu paketinde duruyor. Bu degerlerin kendi sogutmasiyla oldugunu dusunursek bana gayet iyi geldi. Ama dedigim gibi tam olarak degerleri okumayi bilmiyorum. Eski 2060’lı Monster’im 1.5 yil falan kullanimdan sonra internet tarayicida bile 80 dereceleri goruyordu. Ölçüt alabilecegim tek veri bu :d

Bir de merak ettigim bir sey var, biz bu bilgisayarin ne zaman uretildigini ogrenebilecegimiz bir yol var midir? Hepsiburada’daki satici GPN teknoloji ve hatta Hp bile urun hakkinda bazi sorulara tam cevap veremiyor. Bazi seyler kafami karistiriyor.

Hocam uretilme zamanini ne yapacaksiniz onu anlamadim :D lenevodada vardı aslında öyle bir şey cihaz toptancinin aldığı zamani gösteriyordu garanti olarak da HP'nin var mı bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AC Valhalla indi sonunda, yine sogutucu baglamadan ve fanlarini da otomatikte birakacak sekilde kendi icindeki benchmark’i yaptim. Sonuclari bu sekilde;

Dosya Ekleri

• 251A1875-7DD7-4E4C-9D41-3834DD9C247F.jpeg
    251A1875-7DD7-4E4C-9D41-3834DD9C247F.jpeg
    157,3 KB · Görüntüleme: 53

Geri
Yukarı