RTX 3080 veya RTX 3070 laptop önerisi

Drive'lar arasında Gaming Hub vardı. Yükledim fakat uygulamayı görüntüleyemiyorum bir türlü. Bilginiz var mı acaba?

Omen tuşuna basınca açılması lazım. Driver olarak değil de direkt uygulama olarak da yükleyebilirsin omen.com'dan.
@NecroBit hocam ben de dün seninkinin 3060RTX versiyonunu aldım. Bir şey sormak istiyorum oyun oynarken fan sesi yüksek mi sende de? Omen Hub'dan kontrol ettiğimde 3500RPM'e kadar çıkıyor, idle iken hiç duyulmuyor fan sesi. Normal mi bu acaba.

@NecroBit pazartesi günü konuşacağım bakalım sonuç ne olacak.
Geçmiş olsun Hocam bende gelir gelmez test edeceğim bilgi için Teşekkürler iade ile ilgili sorun çıkarmazlar bence müşteri hizmetlerini biraz sıkıştırdım ben görüştüğümde kutusu açılmış olsa bile 14 gün iade hakkı bulunuyor demişti.

@Hagar ekran kartı ve işlemci yüke girdiğinde gerçekten yüksek ses çıkarıyor. Kulaklık ile müzik dinlemesem fırlatır atardım daha alalı 2 gün oldu benim.

Öyle vallahi sıcaklıklar çok iyi de fan sesi çok yüksek dün gece evdekiler geldi odaya ne oluyor diye :). Ha uzun zamandır laptop almamıştım belki tüm Gaming'ler böyledir. Sesi de geçtim laptop klavyesinde wasd tuşlarının üzerindeyken hissediyorum fanları.

@Hagar ekran kartı 70 dereceyi hiç geçmedi işlemci muhtemelen 10 derece daha fazladır. Stabil tutuyor güzel bir şey kabul ama işte konforuna düşkün olanlar için sorun olacaktır.

Öyle vallahi sıcaklıklar çok iyi de fan sesi çok yüksek dün gece evdekiler geldi odaya ne oluyor diye :). Ha uzun zamandır laptop almamıştım belki tüm Gaming'ler böyledir. Sesi de geçtim laptop klavyesinde wasd tuşlarının üzerindeyken hissediyorum fanları.
Gaming laptoplar normalde yüksek sesli oluyorlar da başka odadan duyulacak kadar çok mu çıkar bilmiyorum 😊
@Hagar ekran kartı 70 dereceyi hiç geçmedi işlemci muhtemelen 10 derece daha fazladır. Stabil tutuyor güzel bir şey kabul ama işte konforuna düşkün olanlar için sorun olacaktır.
Gaming hub üzerinden fan ayarı yapılmıyor mu veya fan modları yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı