RTX 3080 Vision Türkiye fiyatı ne olur?

Davut.pk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu ürünün Türkiye fiyatını bilen var mı?

Letgo'da biri sıfır kapalı kutu 16.000'e satıyor uygun mu sizce? TR'de ürün yok çünkü stoklarda bitmiş durumda hepsi. Türkiye fiyatı 18 bin diyor adam. Ona yurtdışından gelmiş sıfır kapalı kutu 16.000 son fiyat diyor. Sizce alınır mı? Ürünün videosunu attı açılmamış gerçekten. İlk ben açacağım yarın gel gör dedi. Fiyat kafama takıldı.

Eğer bekleyebiliyorsanız birkaç ay daha bekleyin. Dünya'da ve Türkiye'de ekran kartı stoğu sıkıntısı çekildiğinden fiyatlar bu kadar yükseldi. Normal değeri kesinlikle 16.000 TL değil.

1 yıl daha böyle olacak derken ? 1 yıl daha bitcoin bu hızla çıkacak kesinlikle yatırım yapın deyim o zaman bende böyle sallamak gerekiyorsa..
sen ne anladın nerenden anladın bilmiyorum. kimse btc kazmıyor. herkes eth kazıo bu 1. ikincisi 1 yıl sürecek olan pandemi ve zorluğu gülüm. Çindeki üretim maliyeti artacak, işçiler tatile çıkacak döndüklerinde zam isteyecekler çoğusu işi bırakacak vs vs vs. Minning etkiliyor ama şu anda deli gibi yapılmaya devam ediyor. 1 yıl boyuncada faiş artış olacak.

sen ne anladın nerenden anladın bilmiyorum. kimse btc kazmıyor. herkes eth kazıo bu 1. ikincisi 1 yıl sürecek olan pandemi ve zorluğu gülüm. Çindeki üretim maliyeti artacak, işçiler tatile çıkacak döndüklerinde zam isteyecekler çoğusu işi bırakacak vs vs vs. Minning etkiliyor ama şu anda deli gibi yapılmaya devam ediyor. 1 yıl boyuncada faiş artış olacak.
Ben orda ironi olarak o fikri verdim zaten borsa olarak yatırım dedim amele gibi o onu kazıyor buna karıştırıyor olaylarını sen söyledin..1 yıldır zaten çinde pandemi vardı şuan kısıtlamalar en az düzeyde pandemi sonrası dönemde yani çin.Çindeki üretim maliyeti artar azalır orasını bilemem ama işciler tatile çıkacak zam isteyecek vermeyecekler çoğu işi bırakıcak gibi saçma öngörüler olabilir mi ? mesut çevik videosundan geldiysen evet olabilir ya da çin sendika başkanı amcandır o söylemiştir...Benim demek istediğim insanları etkileyecek yanlış yönlendirecek teorilerinizi böyle kesin bir dille dile getirmeniz.. 1 yıl daha böyle gidicek 5 yıl daha bu olaylar sürücek gibi doğrulu çok düşük bilgileri diyebilmeniz için çok üst düzeyden bilgilere sahip olmanız lazım mesut çevik ya da youtube kanallarından değil. İnsanları yanlış yönlendirmeyin..Bende ortaya şöyle birşey atıyorum Norveçte balıkçılar işe gitmeyecek eğlenceye kaçıcaklar eşleri bu duruma sinirlenip patronlarına şikayet edicek balık fiyatları %500 artacak ona göre balıkları şimdiden alın..

Ben orda ironi olarak o fikri verdim zaten borsa olarak yatırım dedim amele gibi o onu kazıyor buna karıştırıyor olaylarını sen söyledin..1 yıldır zaten çinde pandemi vardı şuan kısıtlamalar en az düzeyde pandemi sonrası dönemde yani çin.Çindeki üretim maliyeti artar azalır orasını bilemem ama işciler tatile çıkacak zam isteyecek vermeyecekler çoğu işi bırakıcak gibi saçma öngörüler olabilir mi ? mesut çevik videosundan geldiysen evet olabilir ya da çin sendika başkanı amcandır o söylemiştir...Benim demek istediğim insanları etkileyecek yanlış yönlendirecek teorilerinizi böyle kesin bir dille dile getirmeniz.. 1 yıl daha böyle gidicek 5 yıl daha bu olaylar sürücek gibi doğrulu çok düşük bilgileri diyebilmeniz için çok üst düzeyden bilgilere sahip olmanız lazım mesut çevik ya da youtube kanallarından değil. İnsanları yanlış yönlendirmeyin..Bende ortaya şöyle birşey atıyorum Norveçte balıkçılar işe gitmeyecek eğlenceye kaçıcaklar eşleri bu duruma sinirlenip patronlarına şikayet edicek balık fiyatları %500 artacak ona göre balıkları şimdiden alın..
Senin kadar demagojinin içinden geçen birini görmedim :) Mesut Çevik, Teknobiyotik vs vs bir sürü kanal bunu söyledi. Ayrıca böylesine insanları dinleyip bilgilenmede ne yanlış var? Mesut Çevik'ten geldin falan demeler :) Burada yanlış olan nedir? Seni rahatsız eden nedir? 5 yıl falan mı dedim? Tahminimce 1 yıl falan süreceğini belirttim :) Çin başkanı amcam değil, bu bilgileri bilmek için Çin'de mi yaşamak gerekiyor? Çin'in genel kültürünü biliyor musun sen? Git araştır öğren, eğri bizdeyse söylersin. Sen nesin? Çin'in kültürü bu, çindeki geleneksel bir şeyden söz etmişler. Herkes işi bırakacak kimse çalışmayacak gibi bir şey mi dedik :) Gerçekten nerenle okuyorsun bilmiyorum ama okuduklarını beyin süzgecinden değil hırs ve çamur süzgecinden geçirdiğin aşikar. Konko mosot çovok vodosundan geldinnnn asdklasjdklasjdkla gören de zannedecek senin gibi enes batur'dan geldim falan ha-ha. Tahminim bu pahalı fiyatlandırmanın 1 sene daha süreceği. Çin'deki maliyetlerin artması, pandemi, minning sektörü, üretimin azlığı vs vs bir çok neden var. Bu nedenlerden hangisi mantıksız? Herkesin bildiği bir durum bu zaten, bunda seni geren nedir. Sanki ben ulusa sesleniyorum, insanları yanlış yönlendirme. Sanki insanlar direkt benim dediğimi uygulayacakmış gibi. 1 yılı 5 olarak algılaman, örnek olarak 1e 5 örnek vermen de kendini haklı çıkarma çaban için yaptığın bir abartıdır.
Çin'in genel işçi kültürü bu. (Sırf seni --- etmek için gidip makale okudum ha-ha git oku sen de :) Sen nasıl ki Türkiye'de yaşıyor olmana rağmen başka ülkelerin kültürünü biliyorsan, bizim de çin kültürünü bilmemiz için Çin'de amcamız olmasına gerek yok. Yani öyle bir kafayla okumuşsun ki sanki ben şöyle konu açtım: Arkadaşlar Çin kültürüne göre işçilerin hepsi tatil sonrası işten ayrılırmış. Ben biliyorum. Çin'deki bu nedene dayanarak ekran kartı fiyatları iki kartına çıkacak hazırlıklı olun. Şimdiden stok yapın''

Sana maliyetin artması için 50 neden daha sayarım. En önemli nedenleri zaten vurguladım. Ama sırf haklı çıkmak gibi boş kafanı buradan alıp gitmen için, ben haksızım diyorum :) Sen haklısın.

Albert Camus:
Haklı olma ihtiyacı sıradan insanlara özgüdür.

De haydeeee :)

Yeni konular

Geri
Yukarı