RTX 3090 i9 12900K sistem nasıldır?

M.2 nasıl uyuşmaz. Listede M.2 var. M.2 kullanırken SSD'yi boş verin.

Nasıl bu kadar ucuz olabilir? Sıkıntısı falan olmasın, 2. el ise dikkat edin, psu pek ikinci el alınacak bir şey değil, tüm sistemi yok edebilecek bir parça. Arkadaşımın gigabyte psu'su patlamıştı mesela C4 gibi.

M.2 nasıl uyuşmaz. Listede M.2 var. M.2 kullanırken SSD'yi boş verin.
Anakart kapaliymis mecbur acip taktik. Yalniz bi sorum var pc express 4 e ekran kartini takiyorum ekran karti calisiyor ama monitör acilmiyor , diger normal sokete taktigimda aciliyor sorun nedir acaba ?

Anakart kapaliymis mecbur acip taktik. Yalniz bir sorum var PC Express 4'e ekran kartini takiyorum ekran karti calisiyor ama monitör acilmiyor, diger normal sokete taktigimda aciliyor sorun nedir acaba?

Görmeden neden çalışmadığı hakkında yorum yapmam zor. Bence ASUS müşteri hizmetlerine sorabilirsin. Anakart PCI Express 5.0 ve DDR5 LGA 1700 soket yapısı olduğu için alacağım için bu tarafını inceledim. PCI 4.0 Express değil. Neden çalışmadığı hakkında bir şey demem yanlış bilgi olur. Daha hiç DDR5 sistem toplamadım.

Yok taktim ve sorunsuz calisiyor simdilik. Ben isvicredeyim burda genelde ikinci eller düsük fiyat mesela asus anakart aldim 500 civari ikinci eli 200. genelde ucuz oluyor ikinci eller.
hallettim cok tesekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…