RTX 3090 i9 12900K sistem nasıldır?

Asil sknti simdi cikti 😁 aldigim PSU sogutma kasaya sigmadi, bir de aldigim SSD anakartla uyusmadi 😁 anakartin SSD yeri kapaliymis benim aldigimda kendinden sogutmali, simdilik bir kasa aldim bakalim nasıl olacak. Bilmeyince tecrübe yasaya yasaya gidiyoruz 🤣

2800 TL civari

M.2 nasıl uyuşmaz. Listede M.2 var. M.2 kullanırken SSD'yi boş verin.

Asil sknti simdi cikti 😁 aldigim psu sogutma kasaya sigmadi, birde aldigim ssd anakartla uyusmadi 😁 anakartin ssd yeri kapaliymis benim aldigimda kendinden sogutmali, simdilik bi kasa aldim bakalim nasil olacak. Bilmeyince tecrübe yasaya yasaya gidiyoz 🤣

2800 tl civari
Nasıl bu kadar ucuz olabilir? Sıkıntısı falan olmasın, 2. el ise dikkat edin, psu pek ikinci el alınacak bir şey değil, tüm sistemi yok edebilecek bir parça. Arkadaşımın gigabyte psu'su patlamıştı mesela C4 gibi.

Anakart kapaliymis mecbur acip taktik. Yalniz bir sorum var PC Express 4'e ekran kartini takiyorum ekran karti calisiyor ama monitör acilmiyor, diger normal sokete taktigimda aciliyor sorun nedir acaba?

Görmeden neden çalışmadığı hakkında yorum yapmam zor. Bence ASUS müşteri hizmetlerine sorabilirsin. Anakart PCI Express 5.0 ve DDR5 LGA 1700 soket yapısı olduğu için alacağım için bu tarafını inceledim. PCI 4.0 Express değil. Neden çalışmadığı hakkında bir şey demem yanlış bilgi olur. Daha hiç DDR5 sistem toplamadım.

Nasıl bu kadar ucuz olabilir? Sıkıntısı falan olmasın, 2. el ise dikkat edin, psu pek ikinci el alınacak bir şey değil, tüm sistemi yok edebilecek bir parça. Arkadaşımın gigabyte psu'su patlamıştı mesela C4 gibi.
Yok taktim ve sorunsuz calisiyor simdilik. Ben isvicredeyim burda genelde ikinci eller düsük fiyat mesela asus anakart aldim 500 civari ikinci eli 200. genelde ucuz oluyor ikinci eller.
Görmeden neden çalışmadığı hakkında yorum yapmam zor. Bence ASUS müşteri hizmetlerine sorabilirsin. Anakart PCI Express 5.0 ve DDR5 LGA 1700 soket yapısı olduğu için alacağım için bu tarafını inceledim. PCI 4.0 Express değil. Neden çalışmadığı hakkında bir şey demem yanlış bilgi olur. Daha hiç DDR5 sistem toplamadım.
hallettim cok tesekkür ederim

Geri
Yukarı