RTX 3090 için parça önerisi

pasaa2k

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Yayıncı
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşıma bir sistem toplayacağım. Birkaç parça var aklımda ancak size de bir danışmak istedim. Arkadaşımın elinde şu anda MSI RTX 3090 Suprim X var. İşlemci, anakart, RAM vs. diğer parçalarda fikir önerebilirseniz mutlu olurum. Bütçe sıkıntısı yoktur. Tek filtre işlemci Ryzen olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

G.Skill Trident Z Neo RGB 32 GB (2x16) 3600 MHz DDR4 CL16 F4-3600C16D-32GTZNC Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Quad)

G.Skill Trident Z Neo RGB 32 GB (2x16) 3600 MHz DDR4 CL16 F4-3600C16D-32GTZNC Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Quad)

Quad ve Dual RAM arasındaki fark çok oluyor mu?

Düzenleme:

15-20 FPS fark var

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi iş amaçlı olacak? Duruma göre arkadaşlar Threadripper modellerini bile önerebilirler.
Oyun amaçlı olacak.

Merhaba,
Öncelikle bu önerilerin için teşekkür ederim. Büyük ihtimalle bunu dizeceğiz. Sanırım burada sıvı soğutucu önermeyi unutmuşsun. O kısımda ne tavsiye edersin. Ben NZXT Kraken veya MSI MAG CoreLiquid gibi bir şeyler düşünmüştüm. 360 mm olursa iyi olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı