RTX 3090 modellerinden ASUS ROG STRIX mi MSI GeForce mu?

IEJDERI

Hectopat
Merhabalar.

Ben yakın zamanda 3090 modellerinden birini almayı düşünüyorum.
Aslında 4000 serisinin çıkmasınada 2-3 ay falan var sanırım ama çıksada ortalama en az 50k ve üzeri olacaktır.

3090'lardan MSI ile ASUS arasında çok kararsız kaldım siz olsanız hangisini alırdınız bir fikir almak istedim.
Aralarında çok belki fark yoktur özellik acısından ama birisi diğerine göre 1 tık daha iyidir.

Sizce?

Merhabalar.

Ben yakın zamanda 3090 modellerinden birini almayı düşünüyorum.
Aslında 4000 serisinin çıkmasınada 2-3 ay falan var sanırım ama çıksada ortalama en az 50k ve üzeri olacaktır.

3090'lardan MSI ile ASUS arasında çok kararsız kaldım siz olsanız hangisini alırdınız bir fikir almak istedim.
Aralarında çok belki fark yoktur özellik acısından ama birisi diğerine göre 1 tık daha iyidir.

Sizce?
MSI termal pedleri GDDR6X kartlarda kötü. VRAM dereceleri yüksek kalıyor. EVGA FTW3 Ultra yada ROG almanızı öneririm.

3090 almanızın amacı nedir? 6900 XT ve 3080 Ti daha F/P kartlar, VRAM'ine ihtiyaç duyuyorsanız orası ayrı tabii.

TUF 3090'lar ROG 3090'lara yakın, FTW3 Ultra'ya da bakabilirsiniz 3090 için.

Bu model şu an iyi indirimde ROG ile arasındaki 5K farka değmez bunu al geç:
Ama oyun oynayacaksan RX 6900 XT al geç aradaki farka hiçbir şekilde değmez:

Emin değilim her kart aynı değil fakat 3070 Ti ASUS ROG ile FTW3 arasında fark var bendekiler için. O.C. yemiyor ASUS ROG ama FTW3 sonuna kadar gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı