Alıcı RTX 3090 / RTX 4070 Ti

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

LaMorte

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X
RTX 3090 Gaming X
MSI B650M-A WI-FI
Corsair H150 RGB
Corsair 5000X
Corsair RM850
Corsair K60 / HyperX Pulsefire Raid
Dell S2721DGFA
Merhaba, kendi ekran kartım olan Gaming X 3090 için bir alıcı buldum fakat yerine koyacak bir karta ihtiyacım var. Şu an için MSI 3090 Suprim X ve EVGA 3090 FTW3 modeller benim için öncelikte fakat 4070 Ti veya uygun bir fiyat olursa diğer 3090 modellerine de açığım.
Mesaj yazacak üyeler kartın içinin açılıp açılmadığını ve fatura tarihini yazarlarsa sevinirim.

Telefon numaramı açıkça vermek istemediğim içim Discord'umu bırakıyorum, istemeyen olursa oradan WhatsApp'a geçebiliriz.
Discord: la.morte

Bütçe nedir?

Tam olarak belirli bir bütçem yok, belirttiğim model 3090'lar için 16-17.5 gibi bir fiyat düşünüyorum. Diğer modeller için 14 ve aşağısı.

Eklemeyi unutmuşum, Ankara'da yaşıyorum. Ankara ve çevresi olan illerden satın alma şansım var. Diğer türlü satıcı uzakta ve yakın zamanda Ankara'ya gelme planı yoksa onlardan alamam.

Referanslarımı inceleyeblirsiniz. Ankara'da tanıdığım var kesin ise oraya yollarım.

Referanslarımı inceleyeblirsiniz. Ankara'da tanıdığım var kesin ise oraya yollarım.
Hangi 3090'lar elinizde var ve ne kadar istiyorsunuz hocam? Açtığınız konulara baktım ama bulamadım. Bir de elden test ederek almayı düşünüyorum, benim evimdeki sistemde veya sizin sağlayacağınız bir bilgisayarda test edersek daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı