RTX 3090 sistem önerisi

MarshWR

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci / Yazılımcı
Selamlar,

Ömürlük, daha sonrasında update'ler yaparak kasamı kullanmaya devam edebileceğim bir sistem toplamak istiyorum.

Bütçem 100.000 - 120.000 TL arasında, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistemi yüzdelik olarak %40 oyun, %60 iş için kullanacağım diyebiliriz.
İşlemci olarak önereceğiniz Intel ve AMD taraflarında bulunan farklardan bahsederseniz, hangi marka işlemciyle sistemi oluşturmamın daha mantıklı olduğunu nedenleriyle birlikte belirtirseniz çok memnun olurum.

Kasa olarak düşündüğüm iki model var, onlar için de yorumlarınızı merak ediyorum açıkçası.
COOLER MASTER Cosmos C700M RGB Tempered Glass USB 3.1 Full Tower Kasa| ITOPYA.COM
ASUS ROG STRIX Helios Tempered Glass RGB USB 3.1 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Selamlar,

Ömürlük, daha sonrasında update'ler yaparak kasamı kullanmaya devam edebileceğim bir sistem toplamak istiyorum.

Bütçem 100.000 - 120.000 TL arasında, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistemi yüzdelik olarak %40 oyun, %60 iş için kullanacağım diyebiliriz.
İşlemci olarak önereceğiniz Intel ve AMD taraflarında bulunan farklardan bahsederseniz, hangi marka işlemciyle sistemi oluşturmamın daha mantıklı olduğunu nedenleriyle birlikte belirtirseniz çok memnun olurum.

Kasa olarak düşündüğüm iki model var, onlar için de yorumlarınızı merak ediyorum açıkçası.
COOLER MASTER Cosmos C700M RGB Tempered Glass USB 3.1 Full Tower Kasa| ITOPYA.COM
ASUS ROG STRIX Helios Tempered Glass RGB USB 3.1 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Direk bu sistemi alabilirsiniz.

99K,bütçenizi yormamış olursunuz.

RX7000 ve RTX 4000 serisi gelecek yıl sonunda doğru ve RTX3090'ın 3 kati performans falan verecek diyorlar. Büyük ihtimalle doğru değil. Yeni işlemcilerde gelecek sanırım. Onları almanız daha iyi olur bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eğer acele değilse 3090 Ti geliyor onu beklemenizi tavsiye ederim.

Hocam bekledikçe mahvoluyorum dolar kurundan ötürü maalesef. 😁

RX7000 ve RTX 4000 serisi gelecek yıl sonunda doğru ve RTX3090'ın 3 kati performans falan verecek diyorlar. Büyük ihtimalle doğru değil. Yeni işlemcilerde gelecek sanırım. Onları almaniz daha iyi olur bence.

Hocam yıl sonuna kadar bekleyemem maalesef, teşekkür ederim.

Teşekkürler hocam, süper gibi görünüyor. Değerlendireceğim.

B
Kendiniz toplayacaksanız bu sisteme bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı