RTX 3090 sistemde oyun oynarken ekranın üst yarısı kararıyor

JohnMillerC

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance LPX 4x8 32 GB 3600 Mhz
SSD veya HDD modeli
Samsung 500GB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD
Ekran kartı
Gigabyte GeForce RTX™ 3090 VISION OC 24G
Anakart
MSI PRO B760-P Wi-Fi
İşlemci
Intel® Core™ i7-13700F
Merhaba bilgisayarda oyun oynarken ekranın üst yarısı kararıp geri düzeliyor çözümünü bilen var mı? Ekran kartı driverı güncel sistemimde i7-13700F işlemci Gigabyte 3090 Vision ekran kartı Asus 280HZ monitör var. Nvidia denetim masasından güç yönetimini Maksimum Performans yerine Normal yapınca ekranda bu kararma 5 dakikada bir oluyor. Ekran kartını maksimum performansta kullanmak istemiyorum display port kablosunu değiştirdim belki o sebeptendir diye fakat o da sorunu çözmedi. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?
Videosunun linkini buraya bıraktım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230406_224652_Video Player.jpg
    Screenshot_20230406_224652_Video Player.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 14
Merhaba bilgisayarda oyun oynarken ekranın üst yarısı kararıp geri düzeliyor çözümünü bilen var mı? Ekran kartı driverı güncel sistemimde i7-13700F işlemci Gigabyte 3090 Vision ekran kartı Asus 280HZ monitör var. Nvidia denetim masasından güç yönetimini Maksimum Performans yerine Normal yapınca ekranda bu kararma 5 dakikada bir oluyor. Ekran kartını maksimum performansta kullanmak istemiyorum display port kablosunu değiştirdim belki o sebeptendir diye fakat o da sorunu çözmedi. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?
Videosunun linkini buraya bıraktım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorun sanki panel sebepli gibi görünüyor. Tavsiyem tv ye bağlayıp denemeniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı