RTX 3090 Ti alınır mı?

Parallax

Kilopat
Daha fazla  
Selam, Inventus'ta 3090 Ti kartlar indirime girmiş.

Oyun amaçlı değil, tamamen VRAM ihtiyacımdan dolayı 24 GB ekran kartı almam gerekiyor. Çoğunlukla 3D ve prodüksyon programlarını kullanıyorum. Bu sebeple uyum sorunu ve RT performanslarından dolayı AMD kartları düşünmüyorum.

Sizce CES bekleyip ardından 4090 indirim ihtimalini beklemeli miyim yoksa 3090 Ti bu fiyata alınır mı?

Bütçeden ziyade 4090'a o parayı vermek istemiyorum açıkçası. Siz olsanız ne yapardınız?

Oyun amaçlı değil, tamamen VRAM ihtiyacımdan dolayı 24 GB ekran kartı almam gerekiyor. Çoğunlukla 3D ve prodüksyon programlarını kullanıyorum. Bu sebeple uyum sorunu ve RT performanslarından dolayı AMD kartları düşünmüyorum.

Sizce CES bekleyip ardından 4090 indirim ihtimalini beklemeli miyim yoksa 3090 Ti bu fiyata alınır mı?

Bütçeden ziyade 4090'a o parayı vermek istemiyorum açıkçası. Siz olsanız ne yapardınız?
4090 parasının ötesinde kas gücüne ve yeteneklere sahip bir kart ben olsam beklerdim.

Ben olsam biraz daha ekler bunu alırdım:

Ben olsam biraz daha ekler bunu alırdım:

Şu an için 16 GB işimi görse de ileride VR projeler üzerinde çalışma ihtimalime karşı 24 GB almak istiyorum. Yabancı forumlarda da tavsiyeler çoğunlukla bu yönde. Tavsiye için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı