RTX 3090 Ti için güç kablosu

286053

Hectopat
Uygun fiyata RTX 3090 Ti aldım arkadaş test için getirdiğinde kablosunun yanlış olduğunu fark ettim. Bayram sonrası yollarım dedi ama ben yine işimi güvenceye almak istiyorum resimdeki kablodan temin etmem lazım bilgisi olan varsa nereden alabilirim?

Dosya Ekleri

• 02Ic1phyceKgvrMK.jpg
    02Ic1phyceKgvrMK.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 85
Uygun fiyata RTX 3090 Ti aldım arkadaş test için getirdiğinde kablosunun yanlış olduğunu fark ettim. Bayram sonrası yollarım dedi ama ben yine işimi güvenceye almak istiyorum resimdeki kablodan temin etmem lazım bilgisi olan varsa nereden alabilirim?

Çok düşündürücü. Uygun fiyata 3090 Ti, yanlış kablo, bayram sonrası getiririm falan.

Çok düşündürücü. Uygun fiyata 3090 Ti, yanlış kablo, bayram sonrası getiririm falan.
kartı elime alana kadar bende çok düşündüm taki üzerindeki jelatinleri sökünce bütün sorular bitti kafada 12VHPWR 8+8 olarak getirdi kabloyu denedim testleri yaptım ödemesini yaptım sonra kabloyu bulayım ne olur olmaz demeye başladım

Kartı elime alana kadar bende çok düşündüm taki üzerindeki jelatinleri sökünce bütün sorular bitti kafada 12VHPWR 8+8 olarak getirdi kabloyu denedim testleri yaptım ödemesini yaptım sonra kabloyu bulayım ne olur olmaz demeye başladım

Sorması ayıp ne kadara aldınız hocam? Bu arada o kabloyu bulabileceğinizi (en azından TR içinde) düşünmüyorum.

Hayırlı olsun hocam bayağı iyi fiyata almışsınız. Ben kripto tam düşmeden önce 15'e ikinci el 3080 10GB aldım. Ne yapalım artık daha pahalıya almadığıma şükrediyorum.
aslında hiç ihtiyacımda yoktu 6900 xt kullanıyordum 5950x ile ama fiyatı görünce aldım duruma göre bakarım 2 karttan birini satarım

Hocam %50 ihtimalle yalan. O fiyata 0 3090 bile yok.

benim aldığımda ekran görüntüsü aşağıda

Hocam %50 ihtimalle yalan. O fiyata 0 3090 bile yok.
ve daha inanılmaz olanı kart sıfırdı

Dosya Ekleri

• 212121.PNG
    212121.PNG
    170,1 KB · Görüntüleme: 57
  • Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    307,8 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:

Geri
Yukarı