RTX 3090 Ti Perakende Fiyatları 5.500 Dolara Varıyor

Nvidia RTX 3090 Ti'ın aynı RTX Titan gibi tamamen kalite odaklı bir kart olacağı belli, 3090'ın 10496 CUDA çekirdeği var iken 3090 Ti'ın 10.752 CUDA çekirdeği var.

Amaç zaten en çok satan ekran kartı olması değil.

Sonunda Zoom toplantılarına 60 FPS nefes alarak girebileceğim.

80K mı? Hayal dünyasında yaşıyorsun galiba. En az 95K'sı var.

@İbn Sina Türkçe yazıyorum. 80.000 TL altında satılmaz dedim, 80.000 üstünde satılamaz demedim. Yorum olsun diye yorum yapmayın...

@İbn Sina "hayal dünyasında yaşıyorsun" kelimesi o fiyata satılmaz anlamına geliyor. Yani gereksiz yere kullanılmış bir alaycı cümle denebilir. Bu nedenle uyardım...

@İbn Sina "hayal dünyasında yaşıyorsun" kelimesi o fiyata satılmaz anlamına geliyor. Yani gereksiz yere kullanılmış bir alaycı cümle denebilir. Bu nedenle uyardım...
Sorun yok, aslında sana kötü bir şey demek istememiştim. Ülkenin ekonomik durumuna laf söylemiştim, kusura bakma .

Bi an 5500 lira olarak gördüm bayılıyordum az daha.

Kimse almayacak eğer bu fiyattan çıkarsa .

Hayır alacak sen kendin gibi düşünüyorsun herkesi nasıl Mac Pro'lar 300-400k da sattıysa bu kart 120k da olsa satacak bunu alan adam zaten bu parayı katları ile kazanıyor zamandan tasarruf ettiği zaman her türlü kar etmiş oluyor ve zaten bu kartın amacı senin benim gibi sıradan insanlar alsın diye değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…