Elektronik RTX 4050 ASUS Laptop 33.331,40 TL

Kullanılan panel IPS Level olarak geçiyor.
Panel teknolojisi IPS zaten bu yüzden IPS level demek mantıklı değil
Fiyatına göre gayet yeterli bence iyi bir panel.
Detaylarını görmeden sadece resmi sitesindeki bilgilere göre yeterli demek saçmalık.

Sonuç olarak, görüş açısı konusunda yetersiz bir panel kullanıyor. Alacak olan arkadaşların 2. bir bilgisayar yada monitör olarak düşünmesini önermem.

Panel teknolojisi IPS zaten bu yüzden IPS level demek mantıklı değil

Detaylarını görmeden sadece resmi sitesindeki bilgilere göre yeterli demek saçmalık.

Sonuç olarak, görüş açısı konusunda yetersiz bir panel kullanıyor. Alacak olan arkadaşların 2. bir bilgisayar yada monitör olarak düşünmesini önermem.
Kullanılan panelin ips olmadığını, ips seviyesinde bir panel kullanıldığını biliyorum. Ips olsa bakış açısı değiştiğinde ekranda kararma olmaz. Ama yine de piyasadaki diğer ips panel kullanan dizüstü bilgisayarların çoğuna göre hem ghosting hem renk doğruluğu olarak daha iyi diyebilirim. Piyasadaki çoğu diye tabir ettiğim dizüstü bilgisayarlar tabiki de üst seviye olanlar değil, aynı fiyat bandında veya daha düşük fiyat bandında olanlardan bahsediyorum.

Son düzenleme:
@Rory the GOAT yeterli denemin nedeni fiyatına göre karşılaştırma yapmam benzer fiyatlı hp victus ve msi katana gibi modellerden daha iyi,
Daha kapsamlı panel testi burada var: https://www.notebookcheck.net/Asus-...an-RTX-4050-and-a-144-Hz-screen.725720.0.html
Bu teste göre ben görüş açısında bir sıkıntı görmedim.
Emin misin? Bak bunlar verdiğin siteden:
1689614453986.png

Kendileri bile bazı yönlerden bozulmalar olduğunu kabul etmiş. Yazdıklarını okursan görürsün.

Daha da bir şey demeye gerek duymuyorum.

Geri
Yukarı