Elektronik MSI THIN GF63 12VE-082XTR RTX 4050 Laptop 25.000 TL

Bonus;

Daha önce açılan konuları görmemiştim. Ne yalan söyleyeyim 40W özelliklerde yazmıyordu. Ben de tahmin edemedim ama yorumları şimdi görüp biraz detaylı bakınca kutudan çıkan adaptörün 120W olduğunu gördüm. Kusura bakmayın. Yine de konuyu açtığımdan beri alan biri olmuş son ürün görünüyor.

Bu ürün için detaylı açıklama yok ama benzer bir durum mu var bunda da?

Gigabyte G5 KF-E3EE313SD Intel Core i5 12500H 8 GB 512 GB SSD RTX4060 FreeDOS 15.6" FHD IPS 144Hz Taşınabilir bilgisayar

Bu da 75W 4050 ve geçen G5 modelleri Clevo kasaydı o yüzden bu da öyle olabilir.

Bende fırsatı değerlendirenlerden biriyim. Ürün bana 20k gibi bir fiyata geldi. Sormak istediğiniz bir şey olursa yazarsınız.

Daha detaylı incelememi buraya da yazmıştım: Elektronik: MSI THIN GF63 12VE-082XTR 21.968,43 TL!
Merhaba, bende aldım ama aşırı fan sesi var. Yani video izlerken bile fan sesi çok çıkıyor. Daha oyun bile kurmadım. Bu fan sesi, performans için neler yapmam lazım ? Ekran kartı seçimi gibi ayarlar gerekiyor mu ? Teşekkürler

Vallahi ben Lenovo aldım acayip güzel kurulum yapmaya çalışıyorum.ürün 1günde geldi

Dosya Ekleri

• IMG_20230412_093639.jpg
    IMG_20230412_093639.jpg
    173,5 KB · Görüntüleme: 71
Hayırlı olsun hocam. 2023 Lenovo'lar daha gelmedi diye biliyorum? Hangi modeli aldınız.

Yeni model olan 2022 olabilir.

Yeni model olan 2022 olabilir.

Hayırlı olsun hocam. 2023 Lenovo'lar daha gelmedi diye biliyorum? Hangi modeli aldınız.

FreeDOS kurulum yapamadım bir tane dandik flash bellekle denedim olmadı USB'yi görmedi SanDisk'le deniyorum.

Merhaba, bende aldım ama aşırı fan sesi var. Yani video izlerken bile fan sesi çok çıkıyor. Daha oyun bile kurmadım. Bu fan sesi, performans için neler yapmam lazım ? Ekran kartı seçimi gibi ayarlar gerekiyor mu ? Teşekkürler
Msi center yükleyebilirsin ben. Ben kullanırken hiç fan sesi vermiyor bosta çalısıyor youtubede falan. Süper pil ömrüne alırsam da modunu o zaman 4 saat şarj süresi veriyor tavsiye ederim. Mod ayarlarını o uygulamadan yaparsın

Yeni konular

Geri
Yukarı